Як зробити молочний гриб. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Молочний гриб (його ще називають тибетським) - це штами мікроорганізмів, які дуже ефективні при лікуванні багатьох захворювань і для підтримки здоров'я. Молочний гриб добре допомагає при алергічних симптомах, дає полегшення при серцево-судинних захворюваннях, активізує імунітет і статеві здібності. Але найбільшу допомогу він надає хворим шлунково-кишковими захворюваннями. Молочний гриб нормалізує кишкову мікрофлору і цим допомагає при виразці, гастриті, панкреатиті, коліті і дисбактеріозі.
Вам знадобиться
    • Готовий гриб (2-3 ложки)
    • марля
    • молоко
    • пластикове сито.
Інструкція
1
Для початку придбайте трохи молочного гриб а. Якщо ні у знайомих, його можна купити за оголошенням. Здоровий гриб білого кольору, зернятка від дрібних крупинок до 2 см, з запахом кислого молока. Покладіть в скляну банку пару ложок молочного гриб а і залийте склянкою теплого молока, потім закрийте марлею і залиште на добу при кімнатній температурі. Молоко краще використовувати непастеризоване або з невеликим терміном зберігання, будь-якої жирності. Якщо маєте свіже, живе молоко, то прокип'ятіть його і остудіть перед заливкою гриб а. З часом, пробуючи різне молоко для заливки гриб а, ви визначитеся з вибором.
2
Після того як пройдуть добу, через пластикове сито в приготовлену ємність злийте готовий напій, при цьому акуратно помішуючи масу дерев'яною ложкою. Використовуйте пластикове сито, так як молочний гриб погано реагує на зіткнення з металевими поверхнями, може захворіти або навіть загинути.
3
Після цього акуратно промийте молочний гриб в ситі холодною водою з крана. Гриб повинен стати абсолютно чистим для подальшого сквашування, інакше напій буде гірчити.
4
Також ретельно промийте банку з-під гриб а, стежте, щоб не залишилося ніяких слідів сквашеного молока, але не користуйтеся при цьому синтетичними миючими засобами. Після всіх цих процедур знову покладіть промитий гриб в чисту банку і залийте теплим молоком на добу.
5
Зливайте готовий напій щодня, приблизно в один час і використовуйте в цей же день. Тобто ви щодня будете отримувати 200 г цілющого кефірного напою. Коли гриб розростеться, збільшуйте кількість молока. Напій вживайте по склянці на день, бажано на порожній шлунок. Приймайте курсом протягом 20 днів, потім зробіть перерву на 10 днів. Протягом перерви продовжуйте доглядати за молочним гриб ом.
Зверніть увагу
Чи не закривайте молочний гриб кришкою, він повинен дихати. Чи не заливайте гриб гарячим молоком і не промивайте його гарячою водою, інакше всі цілющі властивості пропадуть.
Корисна порада
Якщо ви їдете на кілька днів, залийте банку з грибом молоком, розведеним наполовину з водою і поставте в прохолодне місце. Коли приїдете, використовуйте отриманий напій як зовнішній засіб.