Як вішати дзеркало.

Дзеркала оточують нас всюди - і в ванній, і в спальні, і в передпокої. Без цього предмета важко уявити сучасну квартиру. Але іноді виникає необхідність самостійно повісити дзеркало . Як же це зробити без особливих зусиль, не розбивши дзеркало і не проломивши дірку в сусідню квартиру?
Інструкція
1
Деякі виробники випускають дзеркала зі спеціальними кріпильними виїмками, що значно полегшує наше завдання. В цьому випадку ви просто вбиваєте в стіну цвях або шуруп і вішаєте дзеркало .
2
Але щоб повісити дзеркало у ванній, доведеться трохи попрацювати. Якщо дзеркало не надто важке, його можна просто приклеїти до плитки. Для цього використовується спеціальний клей або ж клеящие стрічки. Для більшої надійності можна поєднати два цих способу - клеєм намазуємо всю поверхню дзеркала, а в середині приклеюємо скотч. Але пам'ятайте, що таким способом прикріплюються тільки маленькі дзеркала.
3
Велике дзеркало необхідно підкріпити шурупом. В плитці шуруповертом проробляємо акуратні отвори. Потім озброюємось дрилем і проробляємо дірочку в стіні під плиткою. В отвір вставляємо дюбель і вкручувати шуруп. Тепер залишилося тільки повісити дзеркало .
4
Для того щоб повісити будь-які предмети на стіну з гіпсокартону, не можна використовувати звичайні цвяхи. Як правило, для цього застосовуються спеціальні дюбелі-метелики. Їх ви можете купити в будь-якому спеціалізованому магазині.
5
Точно так же, за допомогою дюбелів, можна вмонтувати в стіну і гачок для підвішування дзеркала на мотузці.
6
В даний час у продажу є спеціальні скоби для підвішування дзеркал. Кріпимо скоби на стіну і вставляємо туди дзеркало . Цей спосіб вважається найбільш надійним.
Корисна порада
Не варто вішати дзеркало під прямі сонячні промені - від перегрівання воно швидко потускнеет.Не рекомендується вішати дзеркало навпроти вхідних двері.Не розташовуйте дві дзеркальні поверхні навпроти один одного. Якщо дзеркало тріснуло, одразу викидайте його і купуйте нове.