Як змінити формат аудіофайлу. Як змінити вагу аудіозаписи.

Формат - спосіб запису інформації в файл. Визначити його можна за трьома-чотирма буквах після точки в назві файлу. Основний формати аудіоінформації - .mp3, .waw, .flac та інші. Залежно від формату міняється якість відтворення аудіофайлу і його вага. Змінити формат дозволяє практично будь-який звуковий редактор.
Інструкція
1
Встановіть будь-який звуковий редактор: "Audition", "Audacity", "Sound Forge" або подібний. Кілька заархівіруваних редакторів можна скачати за посиланням, зазначеної нижче. Запустіть редактор, при необхідності зареєструйте його.
2
В меню «Файл» натисніть команду "Відкрити" і виберіть файл, який хочете перезаписати. Він буде відкритий у вигляді семпла на одній з доріжок редактора. Перевірте, щоб він стояв точно на початку доріжки, на позначці часу «0.00.00».
3
Виділіть весь трек. Знову відкрийте меню «Файл», далі знайдіть команду «Експорт». Виберіть опцію «Аудіо». Призначте новий формат файлу, нове ім'я (необов'язково) і директорію. При зміні формату ви можете зберігати файл під тим же ім'ям в тій же папці - вихідний файл не буде стертий або перезаписан.
4
Закрийте аудіоредактор. Якщо подальша робота з поточним треком не планується, зберігати сесію не обов'язково. Відкрийте папку зі збереженим файлом, перевірте його властивості та формат, прослухайте звук, перевірте якість і об'єм.