Як відновити експрес-панель в Опері. Як в опері встановити експрес панель.

В версіях браузера Opera, починаючи з дев'ятої, присутній «експрес-панель». Вона являє собою сторінку, заповнену віконцями з графічними посиланнями на найбільш часто відвідувані користувачем веб-ресурси. Браузер, налаштований за замовчуванням, замінює експрес-панеллю порожню сторінку, яка з'являється при створенні нової вкладки. Якщо раптом замість панелі стала з'являтися порожня сторінка, то доведеться зайнятися ручним відновленням цієї опції.
Інструкція
1
Якщо експрес-панель не включається ні при натисканні по кнопці «Створити вкладку», ні натисканням гарячих клавіш CTRL + T, то відновити її можна лише за допомогою «Редактора конфігурації». Через нього можна отримати доступ до редагування всіх установок браузера, включаючи ті, що не винесені виробниками в загальні настройки, доступні користувачеві звичайними способами. Для запуску цього редактора вам треба створити порожню вкладку (CTRL + T) і надрукувати в адресному рядку opera: config. Можна не друкувати, а скопіювати звідси (CTRL + C) і вставити (CTRL + V), а потім натиснути клавішу Enter. Браузер завантажить в цю порожню сторінку інтерфейс редактора налаштувань Opera.
2
Потрібна вам установка з назвою Speed Dial State поміщена в розділ з ім'ям User Prefs. Шукати її «вручну» занадто утомливо - тут сотні налаштувань. Краще скористатися вбудованою в редактор функцією пошуку. Скопіюйте ім'я настройки, наведене вище, і вставте його в поле з написом «Знайти» - цього буде достатньо, нічого додатково натискати не треба. Редактор відкриє поле змін цієї установки.
3
Експрес-панель стане працювати звичайним способом, якщо ви виставите значення, рівне одиниці. Відключається панель установкою нульового значення. Крім цього є ще два варіанти її відображення - інформація про них міститься в спливаючій панелі, яку можна побачити, клацнувши значок питання.
4
Щоб зафіксувати нове значення змінної натисніть кнопку «Зберегти».
Починаючи з дев'ятої версії браузера Opera, розробники впровадили в нього панель , що представляє собою сторінку, заповнену вікнами, які містять графічні посилання на найбільш часто відвідувані користувачами ресурси. Однак досить часто дана панель зникає з браузера, вимагаючи свого відновлення.
Інструкція
1
В тому випадку, якщо раптом замість наявної панелі стала з'являтися порожня сторінка, буде потрібно відновлення цієї опції ручними способами. Активуйте кнопку «Створити вкладку» або ж натисніть гарячі клавіші CTRL + T, панель при цьому не включиться. Тоді скористайтеся допомогою «Редактора конфігурації». Даний редактор здатний отримати доступ до редагування всіх існуючих установок браузера, включаючи навіть ті, які виробниками не були винесені в загальні настройки. Запустіть «Редактор конфігурації», створивши порожню вкладку шляхом натискання гарячих клавіш (CTRL + T) і надрукуйте в адресному рядку opera: config. Після цього активуйте клавішу Enter. Потім браузер самостійно завантажить в створену вами порожню сторінку інтерфейс редактора налаштувань Opera.
2
Знайдіть потрібну вам установку під назвою Speed Dial State. Вона знаходиться в розділі під назвою User Prefs. Не намагайтеся знайти її вручну. На це у вас піде багато часу, так як тут розташована добра сотня подібних мережевих і програмних налаштувань. Скористайтеся функцією пошуку, яка вбудована в сам редактор, і впишіть в текстове поле ім'я вищеназваного розділу. Після того як виконаєте всі зазначені дії, скопіюйте ім'я настройки, а потім вставте його в поле під назвою «Знайти». Тепер дочекайтеся, поки редактор самостійно знайде поле змін цієї установки.
3
Якщо ви виставите значення, рівне одиниці, то панель працюватиме самим звичайним способом. Якщо ви бажаєте відключити панель взагалі, то відповідно встановіть в такому випадку нульове значення. Який би варіант ви не віддали перевагу, зафіксуйте нове значення змінної шляхом натискання кнопки під назвою «Зберегти». Закрийте Opera і запустіть його знову. Після цього протестуйте ваш браузер знову, в разі правильності ваших дій панель відкриється.