Як вибрати літні шини.

Вибір літніх шин - справа відповідальна. Адже, як відомо, зношується така гума набагато швидше зимової. При виборі протекторів для літа потрібно враховувати кілька правил, щоб колеса могли служити довше і якісніше.
Інструкція
1
При покупці літньої гуми потрібно звертати увагу на багато показників. Наприклад, на ціну. Вона безпосередньо залежить від виробника, з якого складу зроблена гумова суміш, який малюнок протектора і наскільки добре ці шини відомі на ринку. Далі слід перевірити ефективність зчеплення з дорогою. Не менш важливими показниками при виборі є висота профілю шини і структура силового каркаса. Визначити зносостійкість колеса можна по малюнку протектора та складом гуми.
2
За зчеплення з дорогою відповідає малюнок протектора. Саме тому часто шини вибирають саме по цьому параметру. Самого кращого зчеплення доб'ється шина з асиметричним малюнком. Чим він глибше, тим стійкіше машина буде на мокрій дорозі. Потрібно уважно оглянути шини . Гума, яка краще себе веде на мокрій дорозі, матиме відповідне маркування aqua або rain. Для сухого асфальту виробники придумали маркування V. І той, і інший малюнки в різній мірі можуть бути присутніми на літній гумі.
3
Не менш важливий при виборі шин та їх типорозмір. Для того, щоб коректно підібрати шину, потрібно заглянути в техпаспорт. Там повинно бути вказано декілька варіантів типорозміру, які підходять автомобілю. Щоб не розгубитися, можна скористатися правилом: взимку вибирати більш вузьку гуму, а влітку - ширшу.
4
Ще можна вибирати між шинами новими і б/у. Не завжди варто ставитися до шин, що було у використанні, насторожено. Досить часто буває так, що б/у шина відомого і перевіреного виробника міцніше і стійкіше деяких нових.