Як видалити прошивку з телефону. Як русифікувати прошивку.

Прошивка телефону - це програмне забезпечення, що забезпечує нормальну роботу апарату. Для того, щоб змінити внутрішній вид меню, а також додати або змінити програмні функції і мова меню, використовують пере прошивку. Видалення прошивки може розглядатися у вигляді форматування телефону перед заливкою нової прошивки, а також у вигляді обнулення телефону для очищення пам'яті і повернення до заводських налаштувань. В обох випадках вся особиста інформація стирається.
Інструкція
1
Для того, щоб видалити прошивку з телефону повністю, необхідно провести операцію, подібну перепрошивке, але використовувати лише ті кроки, які призначені для зачистки телефону . Таким чином, вам знадобиться синхронізувати телефон з комп'ютером, використовуючи дата кабель і драйвера.
2
Після того, як ви синхронізували телефон і комп'ютер, використовуйте програмне забезпечення, призначене для перепрошивки. Видаліть прошивку, попередньо зберігши її на комп'ютері на випадок, якщо нова не підійде і буде потрібно повернути стару.
3
Для того, щоб обнулити прошивку, вам буде потрібно спеціальний код. Зверніться до виробника телефону , запрсов у нього коди на скидання налаштувань і на обнуління прошивки. Вам може знадобитися підтвердити факт володіння телефону , будьте готові надати касовий чек, скан паспорта і серійний номер телефону . Після того, як ви отримаєте код на обнуління прошивки, введіть його, використовуючи клавіатуру телефону .