Як крити дах металочерепицею. можна домкратів вирівняти крокви даху з металочерепицею відео.

Будь-якому домовласникові хочеться, щоб під дахом свого будинку було затишно і тепло. Останнім часом даху більшості нових будівель криють металочерепицею . І це не випадково. Ціна цього матеріалу невисока. Вага металочерепиці порівняно невеликий, що дозволяє заощадити на вартості крокв. Як же крити дах металочерепицею ?
Інструкція
1
Якщо дах двосхилий, монтаж потрібно починати з правого торця. Якщо дах шатровий, потрібно від вищої точки ската по обидва боки встановити листи. У кожного аркуша є канава капілярів. Цю канаву необхідно накривати сусіднім листом. Саме з цієї причини монтаж виробляють з правого боку.
2
Потім, саморезом біля коника потрібно закріпити перший лист. Другий лист покладіть так, щоб на нижніх краях утворилася рівна пряма лінія. Початок укладання покрівельного профнастилу може бути з будь-якого торця (з правого або з лівого). Фахівці рекомендують спочатку одним саморізом закріпити пару аркушів, потім вирівняти їх по карнизу, а далі закріпити по всій довжині. Після цього можна остаточно кріпити до обрешітки листи.
3
Багатьох також цікавить питання як розрахувати металочерепицю. При її розрахунку необхідно врахувати кількість аркушів, яке необхідно для укладки по всій ширині ската, кількість аркушів різної довжини, а також потрібно дізнатися яких розмірів стандартні аркуші.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7xp5D02BTps
Зверніть увагу
Потрібно пам'ятати, що у металочерепиці крім плюсів є й мінуси. До них можна віднести шум під час дощу.
Процес покриття даху металочерепицею залежить від правильності пристрою дерев'яної обрешітки, яку краще робити з дощок товщиною від 25 до 30 мм і шириною 100 мм. Зовсім необов'язково влаштовувати суцільну обрешітку, а крок між дошками визначається типом черепиці, обраної вами. У деяких її видів «черепички» (окремий елемент) має довжину 35 см. Відстань між дощок обрешітки для таких видів черепиці потрібно вибирати відповідним даної величині.
Інструкція
1
При покритті даху металочерепицею пам'ятайте, що гідроізоляцію потрібно укладати під обрешітку. Так волога від внутрішньої поверхні черепиці буде відводитися з боку теплоізоляції.
2
Влаштовуючи кроквяну систему, не забудьте врахувати тип металочерепиці. Відноситься це, перш за все, до висоті торцевої планки. Ця планка повинна розташовуватися вище обрешітки і бути рівною висоті профілю даного покрівельного матеріалу. При влаштуванні карнизною планки враховується нахлест близько 10 см, а також кріплення до обрешітки за допомогою оцинкованих цвяхів з кроком 30 см, якими кріпиться також торцева планка. Щоб посилити жорсткість коньковой планки, краще прокляття під її підставу ще пару дощок.
3
Новачки не завжди уявляють, як покривати дах металочерепицею . А робити це потрібно, грунтуючись на типі даху. Якщо вона шатрова, кріплення аркушів черепиці починають від центру (найбільш високої точки), поступово опускаючись до карнизів. А якщо дах двосхилий, тут потрібно кріпити листи металочерепиці вже з торців.
4
Кріплять металочерепицю за допомогою використання покрівельних шурупів, які мають спеціальний ущільнювач. Вставляти їх потрібно в прогині під хвилею. Для роботи вам знадобиться електрична дриль зі спеціальною насадкою для шурупів.
5
І ще одна порада, який допоможе зрозуміти принцип монтажу металочерепиці: в місцях стиків і під коником необхідно влаштувати ущільнювальні стрічки. Навіть якщо вам твердять, що це необов'язково, не полінуйтеся. Підстраховка ніколи не завадить.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=irqVHLpc5GY