Як збільшити напір води.

Мешканці квартир, розташованих на останніх поверхах багатоквартирних будинків, нерідко стикаються з недостатнім тиском води в системі водопостачання. У підсумку може не працювати пральна машина, водонагрівач, та й просто малий напір води при використанні її для господарських потреб. Як можна збільшити напір води ?
Інструкція
1
Виправити ситуацію і збільшити тиск води в системі можна, застосувавши спеціальні насоси. Існують моделі, які можуть збільшувати тиск як холодної, так і гарячої води . Останній тип має вентилятор для обдування, тому такий насос можна ставити на стояк гарячої води з температурою до 80оС.
2
Насос може працювати як в автоматичному, так і в ручному режимі. Найбільш зручний насос з автоматичним режимом. Автоматика в ньому включає насос за рахунок вбудованого реле потоку.
3
Коли ви включаєте кран і з нього повільно пішла вода, насос негайно включається і збільшує тиск на 1 атмосферу. Це не надто великий показник, але такого тиску достатньо, щоб запрацювала пральна машина або водонагрівач. Враховуйте, що реле автоматично спрацьовує при певній витраті води (як правило, 2 літра в хвилину). Якщо такий витрата мається, реле подасть насосу сигнал про включення.