Як вибрати хлібницю.

Давня Русь славилася хлібницями плетеними. Виготовляли їх з лубу і дерев'яних пластин. Зараз асортимент хлібниць настільки великий, що зустріти у друзів дві однакові хлібниці практично неможливо. Зробити вибір деколи буває важко. Адже хлібник повинна не тільки зберігати хліб, але і прикрашати будинок.
Інструкція
1
Купуючи хлібницю , подумайте про її розмір. Згадайте, скільки хліба ви зазвичай купуєте за один раз. Краще купувати двоярусну хлібницю , так як в ній можна одночасно зберігати хліб різних сортів.
2
Хочете заощадити простір? Віддайте перевагу підвісний хлібниці. Однак якщо вирішили втиснути її між побутовими приладами, заміряйте відстань між ними.
3
Подумайте про красу хлібниці: якою вона має бути, щоб ідеально вписатися в інтер'єр. Навіть такий, на перший погляд, малозначущий предмет, як хлібниця, повинен гармоніювати з шпалерами і гарнітуром.
4
Великою популярністю користуються хлібниці дерев'яні. Причина тому - стовідсоткова екологічність і безпека при експлуатації. Крім того, хлібниці з дерева найчастіше мають оригінальний візерунок, який підходить до будь-якого інтер'єру. Недоліком таких хлібниць є короткий термін служби, оскільки її не можна мити за допомогою хімічних миючих засобів. В результаті дерево швидко вбирає сторонні запахи, і хліб там стає зберігати неможливо.
5
Відмінною заміною дерев'яної хлібниці може стати хлібник з нержавіючої сталі. Крім того, що прослужить вона вам значно довше, борошняні вироби в ній зберігають тепло. Крім того, таку хлібницю легко мити, вона міцна і надійна. Варто відзначити, що мити хлібницю доведеться часто, оскільки на її поверхні залишатимуться сліди від пальців.
6
Від придбання пластикової хлібниці краще відмовитися. При її виготовленні використовують хімічний метод, що не може сприяти гарному зберіганню хліба. Вартість такої хлібниці досить низька, і догляду вона вимагає мінімального. Але подумайте, чи не доведеться вам платити двічі.