Як дізнатися номер фарби автомобіля.

Займаючись ремонтними роботами автомобіля , автовласникам доводиться підфарбовувати деякі пошкоджені деталі кузова. В цьому випадку потрібно, щоб фарба була того ж кольору, що й весь кузов. Тільки от як дізнатися номер цій фарби знають далеко не всі.
Вам знадобиться
  • Для підбору фарби понадобится:
  • -автомобиль;
  • -автосервис;
  • -официальный дилер;
  • -техпаспорт.
Інструкція
1
По-перше, номер фарби можна впізнати за спеціальним інформаційному стікери, який розташований в районі водійських дверей. Серед іншої інформації на ньому зазначений і номер фарби , в яку забарвлений кузов авто. Але є така підказка не скрізь. Тому доводиться автолюбителям дізнаватися номер іншими способами.
2
У ряді машин інформація про колір фарби розташована під капотом автомобіля . Якщо ж його там не виявляється, або машина вже "у віці" (тобто початковий колір вже вигорів), допоможе комп'ютерний підбір вимагається фарби . Далі з отримати результатом можна піти до професіоналів, а вони вже відкоригують його на предмет переливання і вирівняють із загальним кольором кузова.
3
Частина автолюбителів йде іншим шляхом і шукає довідники по автомобілю своєї марки. І в них вже знаходять інформацію про те, в яку фарбу забарвлений кузов. До речі, для автовласників, які купували машину в фірмовому салоні, є варіант дізнатися колір фарби саме там.