Як позбутися від зеленки на тканині. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

З давніх часів зеленка користується великою популярністю в лікуванні різних шкірних захворювань. Вона володіє чудовими протизапальними і бактерицидними властивостями. Але цей засіб має і свої недоліки. Якщо поставити пляму від зеленки на одязі, меблів або килимі, то позбутися його буде досить складно.
Інструкція
1
Щоб видалити пляму від зеленки з білою тканини, необхідно замочити її на 2-3 години в відбілювач, а потім ретельно випрати. Якщо пляма не зникло, можна нанести на нього розчин перекису водню і залишити на 1-2 години, потім випрати з порошком.
2
Щоб видалити пляму від зеленки з кольоровою тканини, необхідно спочатку випрати його в мильному теплому розчині, а потім залити слабким розчином марганцівки і залишити на 1,5- 2 години. Пляма зникне.
3
Видалити пляма від зеленки з вовняної тканини можна за допомогою звичайного мильного розчину.
4
Позбутися плями зеленки на меблів можна, протерши його спиртом до повного видалення.
5
Для виведення плям від зеленки можна скористатися сучасними засобами для виведення плям: Wanish, Dr.Berckmann, Edelstar та іншими.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна використовувати для виведення плям від зеленки на кольорових тканинах спирт, ацетон і оцтову кислоту. Вони не тільки не впораються з цим завданням, а й безповоротно зіпсують вашу вещь.С великою обережністю необхідно використовувати відбілювачі для виведення "зелених" плям. Пам'ятайте, що вони годяться тільки для білих речей і поверхонь.