Як вибрати мінімийку.

Мінімийка - ідеальний агрегат для тих, хто живе в заміському будинку. Прибирати будинок і прилеглі території ганчіркою і шваброю, а також віником і пилососом дуже складно. Якщо не сказати неможливо. Мініммойка включає в себе одночасно і засіб для миття підлог, і засіб для очищення території.
Інструкція
1
За допомогою минимойки можна легко помити і очистити автомобіль, човен, мотоцикл, балкон, терасу, басейн, садові доріжки, меблі та весь інвентар. Принцип дії простий - мінімийка працює під високим тиском, що допомагає провести всі роботи за короткий час. До того ж мінімийка витрачає на 80% менше води, ніж при звичайній вологого прибирання.
2
При виборі минимойки потрібно звертати увагу на наступні показники. По-перше, принцип роботи. Електродвигун минимойки повинен вращеть похилу шайбу. Тільки так можна досягти мийку з використанням високого тиску.
3
Далі перевіряємо автоматику. При спуску отжатии пістолета повинно виникати надмірний тиск, який може відключити живлення електродвигуна. А при натисканні на курок харчування має знову підключатися до двигуна.
4
Також необхідно звернути увагу на матеріали, з яких виготовлено миття. Усі матеріали повинні відповідати вимогам стандарту і правилам експлуатації. Корпус, як правило, виготовлений з міцного пластику. А це, в свою чергу, допомагає витримувати значний механічний вплив. Шланг у минимоек ні в чому не поступається професійним мийним шлангам.
5
В комплектацію входить як сама мийка, так і комплект змінних насадок для різних видів мийно-прибиральних робіт. Також в комплекті спрощена модель спускового курка і шланг. Якщо мийка відповідає всім вимогам і відповідає стандарту, то вона прослужить вам дуже і дуже довго.
Минимойки роблять процес миття автомобіля простим, швидким і результативним - ви економите свій час, воду і зберігаєте покриття машини в непошкодженому стані. Вам не потрібно стояти в черзі на автомийку, помити машину можна в будь-який зручний час.
Інструкція
1
Зверніть увагу на продуктивність (показник витрати води в одну хвилину чи годину). Стандартні моделі витрачають від 7 до 12 літрів води за хвилину - цього достатньо для того, щоб обробити всю необхідну площу. Чим вище буде показник, тим менше ви використовуєте води для однієї мийки.
2
Показник тиску поршневого насоса - оптимальним вважається величина в 120-130 бар.
3
Якщо ви хочете кількісно оцінити ефективність роботи апарату, то виконайте нескладні розрахунки - помножте величину тиску в барах на продуктивність (літр/хв) і розділіть отриману цифру на 600. Чим вище отримана величина, тим вище буде ефективність роботи апарату.
4
Вибирайте модель з фільтром або придбайте його окремо - ви забезпечите захист двигуна від попадання в нього найдрібніших частинок з брудної води. Наявність фільтра збільшує термін експлуатації мийки. Навіть якщо в базовій комплектації врахована наявність вбудованого фільтра, придбайте фільтр тонкого очищення для захисту помпи від механічних частинок, що містяться у воді для миття. Фільтр повинен підлягати періодичній очищенню або миття, тобто бути багаторазовим.
5
Зверніть увагу на матеріал, з якого виготовлена помпа минимойки - від його якості залежить довговічність апарату. Помпи бувають пластикові та металеві. Пластикові помпи дешеві, можуть бути розбірними і нерозбірними. Нерозбірну помпу при поломці доведеться міняти повністю, а її вартість трохи менше ціни цілої минимойки. Розбірну помпу можна відремонтувати. Пластик реагує на гарячу воду і перегрів. Металева помпа з алюмінію вважається якісною і найнадійнішою.
6
Наявність декількох насадок полегшує прибирання і підвищує її якість. Пінна насадка рівномірно розподіляє миючий речовина по поверхні - це дозволяє економити засіб і прискорює миття. Якщо насадок в комплекті всього одна або дві, то уточніть, чи є можливість замовити інші, щоб зробити мінімийку більш функціональною.
7
Автоматичне припинення подачі води і вимикання апарату продовжує термін служби мийки - прилад перестає працювати, як тільки ви кинете ручку пістолета.