Як зробити макет візитки самому. Як зробити сайт самому в конструкторі сайтів.

Замовляти персональну або корпоративну візитну картку професійного дизайнера в вік комп'ютерних технологій зовсім не обов'язково. Майже в кожному персональному комп'ютері достатньо цілком інтелектуальних інструментів для створення макета візитки.
Вам знадобиться
  • Текстовий редактор Microsoft Office Word 2007
Інструкція
1
Найпростіший із способів вирішення задачі - скористатися готовим макетом візитної картки. В текстовий редактор Microsoft Office Word 2007 вбудована можливість користуватися макета ми документів з публічного сховища, розміщеного на серверах компанії. У числі інших є там і кілька варіантів візиток. Щоб завантажити макет немає необхідності що-небудь шукати в інтернеті, завантажувати і встановлювати - всі необхідні операції виконуються безпосередньо в редакторі. Спочатку розкрийте меню і виберіть пункт «Створити». Зверніть увагу: гарячими клавішами створення нового документа (CTRL + N) замінити цю операцію не вийде, треба зробити це саме через меню.
2
В результаті відкриється віконце з заголовком «Створення документа», в лівій панелі якого вміщено список шаблонів. У верхній частині перераховані групи шаблонів, розміщених на носіях вашого комп'ютера, а нижче є розділ з назвою Microsoft Office Online. У цій секції є й група, яка містить шаблони візитних карток - знайдіть і клацніть її курсором мишки.
3
Цією дією ви завантажте в центральну панель список наявних в сховище шаблонів візиток з короткими поясненнями. Клікнувши будь-який з них можна побачити більш детальний опис в правій панелі діалогового вікна. Вибравши найбільш підходящий варіант, натисніть кнопку «Завантажити».
4
Усі складові елементи завантаженого макета можна змінювати - клацанням по кожній написи, картинці, таблиці ви включите режим її редагування. Користуючись дуже широкими можливостями Word можна досить повно реалізувати свій варіант трансформації вихідного шаблону в щось більш індивідуальне.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uUhT0QN-zdc