Як зробити комп'ютер невидимим. Як зробити ноутбук невидимим в мережі.

Іноді користувачеві персонально комп'ютера необхідно приховати присутність в мережі, часто цим користуються в локальних мережах. Способів виконати дану задачу існує безліч, найдієвіші з них були викладені в цій статті.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, редагування системних налаштувань, програмне забезпечення Regedit.
Інструкція
1
Перший спосіб полягає в редагуванні аплету «Адміністрування». Натисніть меню «Пуск», виберіть «Панель управління». У папці, двічі клацніть на значку «Адміністрування», перед вами з'явиться аплет «Адміністрування». Виберіть «Локальна політика безпеки», потім «Призначення прав користувача». У вікні, задайте значення «Все» параметру «Відмова в доступі до комп'ютера з мережі».
2
Другий спосіб полягає у відключенні служби, що відповідає за видимість комп'ютера в мережі. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду Net config server/hidden: yes, потім натисніть кнопку «ОК».
3
Наступний спосіб відключає всі служби, які, так чи інакше, пов'язані з роботою комп'ютера в локальній мережі. Натисніть меню «Пуск», виберіть «Панель управління». У папці, двічі клацніть на значку «Адміністрування», перед вами з'явиться аплет «Адміністрування». Виберіть пункт «Служби», змініть тип запуску (відключено) у наступних служб: - NetMeeting; - Telnet; - Маршрутизація та віддалений доступ; - Сервер папки обміну; - Сервер; - Служба RunAs; - Служба повідомлень; - Служба віддаленого управління реєстром; - Планувальник завдань.
4
Також можна скористатися редактором реєстру та заборонити створення поділюваних між користувачами ресурсів. Натисніть меню «Пуск», виберіть пункт «Виконати». У вікні, введіть команду regedit і натисніть кнопку «ОК». В редакторі реєстру пройдіть за наступною адресою HKEY_LOCAL_MACHINESystemCurrentControlSetServicesLanmanServerParametrs. Створіть новий параметр REG_DWORD, дайте йому назву AutoSareWks. Присвойте цим параметром нульове значення. Скористайтеся одним з цих способів, не забудьте перезавантажити комп'ютер.