Як виїхати до Австрії.

Австрія - це Альпи, гірськолижні курорти, імперська Відень, Дунай, шоколад і каву. Кожен з дев'яти регіонів Австрії гідний відвідування і окремої розповіді. Говорити про цю країну можна нескінченно, однак найкраще навіч її побачити. Як потрапити в цю дивовижну країну?
Інструкція
1
Розробіть маршрут подорожі, це допоможе ефективно витратити час поїздки. Про визначні пам'ятки Австрії можна говорити годинами. На гірськолижних курортах можна займатися спортом цілий рік, а на лікувальних - цілий рік отримувати лікування. Австрія славиться своїми грязьовими, термальними і мінеральними джерелами. Обов'язково відвідайте Відень, який вразить найбільшим музейним комплексом Європи - Музеумсквартье.
2
Подумайте, в яку пору року найкраще їхати. Австрія відкрита для туристів весь рік. Літо тут тепле, а зима м'яка.
3
Оберіть транспорт. Дістатися до Австрії можна на літаку до міжнародного аеропорту Відень. «Аерофлот», «Austrian Airlines» здійснюють щоденні вильоти в Австрію з Москви та деяких інших великих міст Росії. На поїзді, автомобілі і на автобусі до Австрії можна дістатися транзитом через Польщу і Чехію.
4
Виберіть готель. В Австрії можна знайти розміщення на будь-який смак: молодіжне гуртожиток обійдеться в 10 євро на добу, в пансіонаті - 40 євро, в хорошому готелі - 80 євро на добу, в престижному готелі - 130 і більше євро на добу. Ціни на номери міняються залежно від сезону. До послуг туристів також приватні пансіонати, сільські будинки і безліч офіційних місць для кемпінгу.
5
Тепер подбайте про візу. Для її отримання надайте в консульський відділ Посольства Австрії документи: дійсний закордонний паспорт і його ксерокопію, заповнену анкету, дві кольорові фотографії 3,5х4,5 см, бронь готелю, копію квитків, довідку з місця роботи на фірмовому бланку з зазначенням посади, стажу, окладу , виписку з банківського рахунку, копію медичної страховки з покриттям не менше 30000 євро, запрошення австрійської сторони (у разі приватного візиту). Консульський збір 35 евро.Формальності позаду, можна збиратися в дорогу