Як зробити кубик з картону.

Настольно-друковані ігри можуть принести задоволення всій родині. Подобаються вони і дітям, і дорослим. Але для багатьох таких ігор необхідний кубик , а він дуже часто втрачається. Якщо ви зібралися пограти, але кубик кудись подівся - зробіть його самі.
Вам знадобиться
  • Картон
  • Ножницы
  • Клей
  • Угольник
  • Карандаш
Інструкція
1
Зробіть розгортку кубик а. Накресліть пряму лінію. Напрямок може бути довільним, але краще, якщо вона буде паралельна однієї зі сторін і на відстані, ледве більшому розміру ребра кубик а. Поставте на лінії точку і відкладіть від неї розмір ребра. Для гри знадобиться невеликий кубик , з ребром не більше 3 см. Від двох отриманих точок проведіть перпендикуляри і також відкладіть на них розмір ребра. З'єднайте кінці перпендикулярів. Вийшов центральний квадратик, від якого ви і будете креслити інші грані.
2
Продовжіть боку квадрата по всіх напрямах і на кожній прямій відкладіть довжину ребра. З'єднайте попарно отримані точки, щоб вийшли відрізки, паралельні сторонам вихідного квадрата. У вас вийшло 5 квадратиків, вам потрібен ще 1. Накресліть його з будь-якого боку, продовживши відповідні сторони вже наявного квадрата. Розгортка готова, але вирізати її поки рано.
3
Подбайте про припуски на склейку. Зробіть їх з того боку, де від вихідного квадрата накреслені 2. Проведіть лінії, паралельні сторонам отриманого прямокутника, на відстані приблизно 0, 5 см. Там, де бічний квадрат змикається з вихідним, скосите припуск приблизно під кутом 45 °.
4
Виріжте кубик , враховуючи припуски. Надріжте припуски там, де з довгої сторони розгортки з'єднуються квадратики. Кути скосите.
5
Зігніть кубик по ребрах. Загніть припуски на склейку. Намалюйте на гранях кубик а точки від 1 до 6, після чого склейте конструкцію.
Корисна порада
Якщо картон товстий, можна з виворітного боку продавити лінії тупим краєм ножиць або ножа, і тільки потім загнути. Тонкий, але твердий картон пригладьте по згинах з лицьового боку тим же тупим кінцем ножніц.Лучше всього використовувати клей ПВА, але якщо його під рукою немає - можна взяти і силікатна, і будь-який інший клей для паперу.