Як налаштувати батьківський контроль.

Батьківський контроль на комп'ютері - це можливість захистити дитину від відвідування небажаних сайтів. Життя не стоїть на місці, і більшість дітей сьогодні все більш і більш комп'ютеризовані. Всі знають в Інтернеті, добре розбираються в програмуванні. Однак є сайти, на які дітям "ходити" зарано і не варто.
Інструкція
1
Щоб дитина могла в інтернеті відвідувати тільки ті сайти, які необхідні йому для самоосвіти, і не потрапляв на сайти фривольного змісту, призначені для дорослих, і існує батьківський контроль .
2
За допомогою такої функції батьки можуть обмежувати інтервали використання комп'ютера дітьми. Наприклад, можна встановити час, протягом якого діти можуть користуватися комп'ютером. Крім цього батьки можуть обмежувати список програм та ігор, якими може користуватися їх дитина.
3
Для того, щоб налаштувати батьківський контроль , потрібно зайти в кнопку "Пуск". Далі вибираємо "Панель управління" і в розділі "Облікові записи користувачів і безпека" потрібно клацнути по опції "Встановити батьківський контроль для всіх користувачів". У відповідь комп'ютер зажадає дозвіл адміністратора. В цьому випадку потрібно або вбити пароль, або відправити підтвердження.
4
Далі потрібно вибрати обліковий запис того користувача, для якого діятиме батьківський контроль . Якщо у дитини немає свого облікового запису, то її слід створити для нього і вже стосовно неї використовувати батьківський контроль . У групі "Батьківський контроль " потрібно вибрати пункт "Увімкнути". Використовуємо поточні параметри. Після того, як все підтверджено, можна починати налаштовувати ті параметри, для яких повинен бути використаний батьківський контроль . Наприклад, за часом, або для ігор, або обмеження по відвідуванню інтернету.
5
Дитина, використовуючи комп'ютер, може спробувати зайти туди, де стоїть функція обмеження батьківським контролем. Тоді він може відправити запит батькам дозволити йому доступ. А батьки можуть вирішити варто дати йому послаблення або залишити обмеження без змін.
Антивірусна програма Kaspersky Internet Security 2012 має в своєму складі батьківський контроль. Розділ батьківського контролю служить для настройки прав користувачів і контролю за їх діями. Щоб обійти батьківський контроль, треба знати пароль на доступ до налаштувань програми. Якщо цей пароль загублений, скористайтеся процедурою відновлення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - права адміністратора.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт програми, в розділ підтримки. Вам підійде стаття за посиланням http://support.kaspersky.ru/faq/?qid=208638595, де детально описана процедура дій при загубленому пароле. Завантажте файл passOFF2011.zip, як зазначено в пункті 1. Щоб розпакувати файли з архіву, відкрийте програму Winrar або Total Commander. Якщо у вас немає даного програмного забезпечення, можете знайти на сайті softodrom.ru. Встановіть в системний каталог персонального комп'ютера.
2
Перезавантажте комп'ютер. Для цього натисніть «Пуск», «Вимкнення» і виберіть пункт «Перезавантажити комп'ютер». Після стартового вікна завантаження комп'ютера натисніть F8 на клавіатурі. Варто натиснути кілька разів, інакше можете пропустити потрібний момент. Операційна система виведе на екран список режимів завантаження, виберіть «Безпечний режим».
3
Після завантаження комп'ютера в безпечному режимі відкрийте розпаковані файли і запустіть на виконання x86.reg або x64.reg для 32-х або 64-х-бітової версії операційної системи відповідно. Дізнатися свою версію Windows можна через пункт «Властивості», зайшовши в ярлик «Мій комп'ютер». Дайте відповідь ствердно на обидва питання операційної системи перезавантажте комп'ютер.
4
Дані дії будуть помітні адміністратору комп'ютера, так як ви не зможете задати той же пароль, який був. Не варто нехтувати питаннями безпеки і міняти настройки антивіруса, якщо ви не адміністратор операційної системи. В цілому ж можна сказати, що обійти батьківський контроль Касперського не важко, однак це може нашкодити як антивірусного програмного забезпечення, так і персонального комп'ютера. Якщо вам потрібно буде включити батьківський контроль заново, зробити це можна через панель управління антивірусом.