Як прибрати зморшки народними засобами.

Один з найбільш нещадних ворогів будь-якої жінки - зморшки на обличчі, що підкреслюють, що роки не стоять на місці. У міру можливості представниці прекрасної половини людства борються з цією напастю, і часто досягають нехай тимчасової, але перемоги.
Інструкція
1
Саме, мабуть, вразливе для зморшок місце - очі. Занадто ніжна, швидко пересихає шкіра навколо них сприяє появі небажаних складочок. Що можна використовувати, щоб зволожити цю ділянку і, тим самим, віддалити мить появи зморшок? Добре сприяють цьому листя алое. Сік цієї рослини здатний буквально творити чудеса в питаннях догляду за обличчям. Все дуже просто: відріжте шматочок м'ясистого аркуша алое і видавіть крапельку соку прямо на навколишнє очі шкіру. Робіть це регулярно - результат не забариться позначитися.
2
Хорошим помічником опиняться і натуральні ефірні масла. Допомагають, зокрема, масла персика, мигдалю, а також абрикоса. Видавіть на палець крапельку масла і протріть проблемні місця на шкірі.
3
Якщо ж зморшки видно глибоко і виразно, будуть потрібні більш серйозні кошти. Поживну маску в такому випадку можна приготувати так: візьміть столову ложку масляного розчину вітаміну Е, додайте туди по одній столовій ложці олії какао-бобів і обліпихової олії. Густо змастіть цим складом шкіру навколо очей, поверху закривши маску пергаментним папером. Через 25-30 хвилин серветкою обережно видаліть залишки маски. Найкраще робити процедуру за годину-півтора до сну і не забувати про неї хоча б кілька разів на тиждень.
4
Прекрасно допомагає при догляді за обличчям якісне оливкове масло, яке добре використовувати у вигляді компресу, після чого рекомендується легкий масаж шкіри. Оливкова олія в боротьбі зі зморшками є складовою частиною багатьох масок. Ось лише один з варіантів: змішайте 50 мл олії і 10 мл розчину вітаміну Е. Нанесіть цей склад на шкіру на п'ять хвилин, а потім зніміть м'якою серветкою. Поява перших зморшок можна і попередити. В якості превентивного засобу можна спробувати застосування маски, що складається з оливкового масла і 3-5 крапель соку, видавленого з лимона. Таку суміш нанесіть навколо очей, а через 10 хвилин ніжно видаліть м'якою салфеткой.Морщіни і народні засоби - ця тема споконвіку була актуальна для багатьох поколінь жінок в боротьбі зі старінням. І немає причин сьогодні відмовлятися від мудрості наших прабабусь, ефективно використовували багато засобів для зволоження шкіри обличчя.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=bfLY_lpbJfQ