Як робити шафа-купе.

шафи- купе володіють великою популярністю. Це цілком з'ясовно. Шкаф- купе є чудовою заміною класичному стінного шафі. Він ідеально виглядає в будь-якому інтер'єрі. Поставте його в спальні, передпокою, вітальні і ви побачите, як вигідно можна використовувати наявний простір в будинку.
Вам знадобиться
  • креслення, дошки, саморізи, металеві куточки, коліщатка
Інструкція
1
Визначте місце, де буде розташований шкаф- купе. Підготуйте креслення. Також вам знадобляться ламіновані дошки з ДСП, металеві куточки і саморізи. В нашому випадку, це три дошки - 1500х600, дві - 2000х600, одна - 1350Х600, три - 325Х600, одна - 1500Х300, три - 300х400.
2
Покладіть дошку (1500х600) на підлогу. Закріпіть до неї і до стіни дві бічні дошки. Кріпити необхідно за допомогою дюбеля і куточків.
3
Виготовте конструкцію з шести дощок. Скріпіть куточками і саморізами дві горизонтальні дошки (1500х600), одну вертикальну (1350Х600) і три вертикальні як полиці (325Х600). Поставте конструкцію на місце і закріпіть до підлоги і стіни. Закріпіть верхні полиці.
4
Якщо шкаф- купе розташовуватиметься в отворі, знизу і з боків отвору закріпіть вузькі дошки. Таким чином, отвір буде виглядати привабливіше. За допомогою саморізів нижню направляючу закріпіть паралельно з верхньої. При цьому не забувайте користуватися рівнем, інакше кривизни дверей уникнути не вдасться.
5
Поставте двері, надягаючи на них зверху напрямну. Коли готову конструкцію будете розташовувати на своєму місці, слідкуйте за дверними коліщатками. Вони повинні потрапити на нижню напрямну.
6
В шкафу- купе повинна бути передбачена хоча б одна секція під полки. Там знайдуть своє місце сумки, парасольки, рукавички і ін. Два відділення під одяг і одне під полки є мінімальним оснащенням шаф цього типу. Що стосується дверей, то їх кількість не повинна перевищувати число секцій. Крім того, одну з дверей бажано зробити дзеркальною.