Як встановити меблі.

Купівля меблів, навіть самої модним і якісним, не забезпечить автоматично гармонію і зручність інтер'єру, крім цього, дуже важливо грамотно встановити її в кімнаті. До того ж від розстановки меблів залежить розміщення розеток, освітлювального та сантехнічного обладнання.
Вам знадобиться
  • План кімнати, рулетка, меблі.
Інструкція
1
Якщо кімната невелика, то самий розумний вихід - це розставити меблі по периметру уздовж стін. Цим економиться дефіцитне простір і кімната виглядає практично вільною від меблів. При такому розміщенні немає особливих вимог, потрібно тільки дотримуватися принцип рівноваги, тобто не можна одну стіну змусити повністю шафами і стелажами, а на протилежній повісити тільки пару фотографій. Орієнтуйтеся на зручність розстановки, на розташування вікон і дверей.
2
Якщо приміщення досить просторе, або в ньому проживають кілька людей, то можна застосувати зонування кімнати. Роздільником може бути м'який куточок або диванна група, поставлена посеред кімнати, або відкритий стелаж. До таких меблів, виступаючої як роздільник при зонуванні, пред'являються вищі естетичні вимоги - вона повинна мати обробку з усіх боків, стелажі і полиці не повинні бути захаращеними різними речами і обов'язково добре укріплені. Зонуванням меблі ю можна домогтися ефекту декількох кімнат в одній, наприклад, зони відпочинку і робочого куточка.
3
В прихожих використовуйте кожен виступ і кожну нішу, для цього найправильніше - замовити вбудовану меблі . Вона виготовляється під конкретне приміщення і гарантовано впишеться в нього.
4
Розташування кухонних меблів може бути уздовж однієї стіни, уздовж декількох стін, острівна і полуостровное, це залежить, насамперед, від форми і площі приміщення, а також від потреб мешканців та їх можливостей.
Зверніть увагу
Залишайте вільними проходи до ліжок, диванів, рекомендована ширина їх повинна бути 50-60 см. Навколо обіднього столу також передбачте місце для зручного виходу через нього, в ідеалі воно повинно бути не менше одного метра.
Корисна порада
Починайте розстановку меблів з самого основного для кожної кімнати предмета, оформляючи спочатку композиційний центр. Наприклад, у вітальні таким центром буде м'який гарнітур, у спальні - ліжко, в їдальні - обідній стіл, в кухні - плита, а в кабінеті - письмовий стіл.