Як пов'язати ажурні шкарпетки.

До чого ж приємно в холодну пору року прийти з роботи, загорнутися в теплий плед, надіти теплі шкарпетки і сісти перед телевізором з чашкою гарячого чаю. Звичайно ж, хочеться, щоб шкарпетки були не тільки теплі, а й красиві, з ажурним малюнком. При бажанні їх зв'язати можна за пару днів. Для цього вам знадобиться всього лише трохи терпіння і фантазії. Приступимо до виконання завдання.
Інструкція
1
Виберіть вподобану пряжу для шкарпеток і візьміть п'ять панчішних спиць, не забудьте купити трохи синтетичної нитки, так як при вив'язування п'яти і носка необхідно її приєднати, щоб шкарпетки прослужили вам довше і не протиралися в цих місцях.
2
Виміряйте ногу і зробіть схему викрійку для носка. Це необхідно для того, щоб носок припав вам впору.
3
В'яжіть шкарпетки вкруговую і обов'язково по лицьовій стороні.
4
Пров'яжіть манжету гумкою, набираючи необхідну кількість петель так, щоб нога влізла, в основному це близько шістдесяти петель, по п'ятнадцять на кожну спицю. Гумка повинна вийти близько п'яти сантиметрів. Верхню частину носка пров'яжіть ажурним малюнком близько десяти сантиметрів.
5
Почніть в'язати п'яту двома спицями і обов'язково додавайте синтетична нитка. П'ятка в'яжеться гладдю з лицьового боку лицьовими петлями, а з виворітного - виворітними. Далі пров'яжіть клин підйому стопи і підошву, додаючи або збавляючи необхідну кількість петель.
6
Пров'яжіть носок, збавляючи петлі вдвічі, а потім зведіть їх до мінімуму. Закінчуючи роботу, просмикніть нитку через петлі і затягніть її на вузол.
7
Пров'яжіть таким же способом другий носок. Після поперіть виріб в теплій воді і розкладіть на просушку. Після того як обидва носка пов'язані, видаліть зайві нитки і приміряйте їх. Природно, для шкарпеток краще вибирати більш м'яку пряжу, щоб вона не кололась. Тоді ви з задоволенням будите їх носити. Також можна пов'язати їх різнобарвними або в смужку. Все залежить тільки від вашої фантазії і бажання. Можна пов'язати шкарпетки для своїх близьких і рідних, вони будуть дуже раді отримати такий подарунок.