Як пов'язати подвійну шапку. подвійна шапка на машині.

Якщо ви вирішили пов'язати себе шапку на зиму, то вона обов'язково повинна бути не тільки красивою, але і теплою. Таку шапку можна пов'язати не тільки для себе, але і для маленької донечки чи меншою сестрички. В цьому випадку її можна прикрасити квіточкою або пов'язаної за допомогою гачка метелики. Ця річ відмінно доповнить гардероб. Звичайно, зараз в магазинах великий вибір головних уборів, але ніщо так не порадує вас і ваших близьких, як річ, зроблена своїми руками.
Інструкція
1
Виберіть форму і колір шапки. Виміряйте обсяг голови. Потім купіть необхідну кількість пряжі, однак пряжі знадобиться більше, ніж для звичайної шапки - шапка буде подвійна і тепла, тому купуйте із запасом, вона може стати в нагоді. Наприклад, із залишку пряжі можна зробити невеликий бубон або прикраса.
2
Наберіть необхідну кількість петель на спиці і пров'яжіть гумку близько двох сантиметрів. Якщо ви будете в'язати без шва ззаду, то вам знадобляться 4 спиці.
3
Пров'яжіть необхідну кількість рядів обраним узором, не забуваючи однаково додавати або збавляти потрібну кількість петель з обох сторін виробу згідно викрійки.
4
Пров'яжіть внутрішню частину шапочки, при цьому пам'ятайте, що вона повинна бути без візерунка, а пов'язана звичайної гладдю, тоді шапка буде виглядати не такою товстою. Нижня частина шапочки повинна бути такої ж довжини, що і верхня частина.
5
Складіть верх і підкладку. У результаті виходить, що петлі верхньої та нижньої частини ляжуть один в одного, що дасть можливість уникнути зайвого потовщення в цих місцях. З'єднайте в верхній частині шапки лицьову і нижню частини, просмикніть нитку в петлі і затягніть її, при цьому добре зав'яжіть вузол.
6
Зробіть із решти пряжі пишний бубон, потім пришийте його до верху шапки. Можна пришити бубон не один, а два або три різного розміру і форми. Ще можна прикрасити шапочку намистинками по краях, якщо шапочка дитяча, то можна зв'язати невеликі смужки і пришити їх, тоді вона буде зав'язуватися і не буде необхідності постійно поправляти її. Обов'язково виперіть і просушіть її, надаючи необхідну форму.