Як робити пластикові панелі.

В даний час пластикові панелі є одним з найпопулярніших обробних матеріалів. Їх переваги очевидні. Вони просто монтуються, недорого коштують, довговічні і легко миються. При установці пластикових панелей велику увагу слід приділити підготовці поверхні.
Вам знадобиться
  • Бруски, металеві підвіси, перфоратор, дюбель, шуруп, рівень, пластик, будівельний степлер, електролобзик або будівельний ніж, куточки або спеціальний плінтус.
Інструкція
1
Пластик кріпиться на дерев'яну обрешітку. Звичайно, деякі встановлюють і на металеву обрешітку, але це суперечить конструктивним особливостям і правилам установки. Зберіть дерев'яну обрешітку на стіні з брусків. Бруски кріпляться за допомогою металевих підвісів в горизонтальному положенні.
2
Спочатку зробіть нижній брусок. Його треба кріпити до стіни, починаючи від самого опуклого місця, щоб заощадити життєвий простір приміщення. Для цього просвердлите перфоратором отвори, туди забийте дюбеля і шурупом прикрутите підвіси. Після того як нижній брусок прикріплений, треба встановити самий верхній під стелею. Система установки така ж, як у нижнього. Однак необхідно по вертикальному рівню виставити ідеально рівну площину. Для цього нагорі прикрутите до стіни підвіси, вставте брусок. Далі підставте рівень до нижнього брусу, по ньому виставите верхній і закріпіть шурупами. Коли два кінцевих горизонтальних бруска закріплені, поставте між ними ще кілька брусків. Кількість залежить від жорсткості пластикової панелі , але їх повинно бути не менше двох.
3
Натягніть шнурки від верхнього бруска до нижнього і по ним виставите залишилася обрешітку. Далі закріпіть пластик. Починайте кріпити пластик від кута. Першу панель виставите строго по вертикальному рівню і закріпіть на обрешітці за допомогою будівельного степлера.
4
Далі зберіть пластик по порядку методом «шип-паз». Після установки пластика по всьому периметру приміщення зверху і знизу одягніть спеціальний плінтус або наклейте пластиковий куточок. Пиляють пластик за допомогою електролобзика або розрізають будівельним ножем.
Корисна порада
Пластикові панелі вологостійкі і нешкідливі, що дозволяє встановлювати їх в будь-якому приміщенні.