Як пов'язати дитячі рейтузи. викрійка дитячих рейтузи.

Коли приходить зима, хочеться, щоб ваша дитина була одягнений у все тепленьке і найголовніше - зручне для нього. Звичайно, можна купити теплі речі в дитячих магазинах, але так хочеться порадувати свого малюка річчю, зробленою своїми руками. Варто зупинитися на такій важливій речі гардероба, як дитячі рейтузи .
Вам знадобиться
  • Вовняні нитки вподобаного вам кольору, спиці №3, гумка і голка.
Інструкція
1
Зробіть необхідні заміри вашого малюка (обхват талії, обхват стегон, довжина виробу і обов'язково посадку), після зробіть викрійку-схему для в'язання, щоб легше було зорієнтуватися, коли приступите до роботи.
2
Наберіть на спиці необхідну кількість петель і пров'яжіть гумкою близько трьох сантиметрів, потім пров'яжіть перший ряд двома разом лицьовими петлями, після чого йде накид. У вас повинні вийти невеликі дірочки. Далі продовжуйте в'язати гумкою.
3
Зв'яжіть необхідну кількість рядів від талії до стегон, після починайте додавати по одній петлі з обох сторін на кожному другому ряду. Потім пров'яжіть необхідну кількість рядів згідно схемі і за таким же принципом почніть збавляти петлі по обидві сторони вироби.
4
Довяжіте необхідну довжину гумкою, таким же чином зв'яжіть другу половинку вироби.
5
Зашийте акуратно верхні шви з двох сторін, після розгорніть рейтузи і зашейте кроковий шов.
6
Вставте у верхній частині вироби гумку, але постарайтеся, щоб згин під гумку був не дуже товстим. Тепер вашому малюкові буде не тільки тепло, а й зручно носити отримані дитячі рейтузи . Можна пов'язати їх не однотонними, а хоча б з двох кольорів пряжі. Можна для дівчаток вишити метеликів або квіточки по краю, а для хлопчиків - машинки або м'ячики. Загалом, фантазуйте і в'яжіть дитячі рейтузи на будь-який смак. А ваш малюк точно буде задоволений тим, що мама піклується про нього. Також можна пов'язати під колір дитячих рейтузів светр або шапочку - тоді у вас вийде цілий костюм.