Як вибрати фільтр для акваріума.

Найголовнішим обладнанням в акваріумі є фільтр . Фільтри необхідні для очищення акваріумної води і збагачення її киснем. При відсутності фільтр а, утримання і обслуговування акваріума стає клопіткою заняттям, не кажучи й про здоров'я ваших водних вихованців. Краще мати в наявності дане устаткування.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб вибрати і встановити фільтр, вам знадобиться: акваріум, який буде наповнений відстояною водою.
Інструкція
1
Фільтр - це необхідна річ у вашому акваріумі. Це обладнання ділиться на два види: внутрішній, який буде знаходиться всередині акваріума, і, звичайно, зовнішній (цей фільтр встановлюватиметься поза акваріума). Підбирати вид фільтр а треба залежно від обсягу акваріума. Також є фільтр ующіе матеріали, які застосовуються для механічної та біологічної очистки води: активоване вугілля, керамзит або керамічний наповнювач.
2
Внутрішній акваріумний фільтр складається з насоса і губки. Через губку пропускається забруднена вода, а виходить чиста. Такий фільтр можна використовувати в невеликих акваріума х до 200 літрів. Саму губку- фільтр необхідно чистити і, у міру зношування, замінювати новою. Ефективність фільтр а буде залежати від розміру, типу і потужності.
3
Зовнішні акваріумні фільтр и мають каністру. Ця каністра завжди знаходиться поза акваріума. Від такого фільтр а відходять два шланга. З одного шланга вода потрапляє в каністру, а через інший виходить назад в акваріум. Коли вода потрапляє в каністру, то відбувається декілька ступенів механічної, хімічної і біологічної очистки. Такий фільтр використовується для великих акваріумів або в акваріума х меншого обсягу. У маленького акваріума рівень забруднення води не дозволяє тримати внутрішній фільтр . Деякі фільтр и можуть бути суміщені з компресором, тобто разом з очищенням води можуть насичувати воду киснем, а також з ультрафіолетовою лампою.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що будь акваріумний фільтр повинен працювати постійно, без перерв.
Корисна порада
Не економте і придбайте якісний фільтр, адже саме від нього залежить здоров'я ваших рибок.Лучше всього брати фільтр з вбудованими: компресором і ультрафіолетовою лампою (як і всього живого, рибкам необхідно сонце).