Як пов'язати модний бере. пов'язати модний бере спицями.

Якщо ви вирішили пов'язати себе головний убір, то краще всього вибрати для цього класичний, але модний у всі часи варіант - бере. Своїми руками ви зможете зробити його неповторним, оригінальним, загалом, дайте волю своїй фантазії. І повірте, такого головного убору не буде ні у кого. Звичайно ж, ви можете його прикрасити всілякими намистинками або зробити візерунок з мережива, все тільки в ваших руках.
Інструкція
1
Виберіть колір пряжі, з якої буде пов'язаний бере. Він повинен гармонійно поєднуватися з усією верхнім одягом у вашому гардеробі, і найголовніше, завершувати ваш образ.
2
Виміряйте обсяг голови і прорахуйте необхідну кількість пряжі для того, щоб зв'язати берет. Зробіть схему, тоді точно будете знати, де додавати або збавляти петлі.
3
Виберіть спиці. Бажано для в'язки цього головного убору взяти спиці № 8. Не забудьте приготувати спеціальну голку для вовни і звичайну швейну голку, а так же звичайну швейну нитку під колір вашої пряжі.
4
Визначте для себе щільність в'язки і візерунок майбутнього берета.Наберіте на спиці необхідну кількість петель, а потім, дотримуючись схеми, додавайте або зменшуйте кількість петель. Не забувайте, що починаючи з п'ятого ряду всі непарні ряди вив'язуються виворітними петлями.
5
Пров'яжіть маківку берета, потім відірвіть нитку від клубка, після прошийте нею всі петлі, при цьому туго стягніть і закріпіть вузлом.
6
Зберіть виріб, зробіть ззаду акуратний, ледве помітний шов і прикрасьте головний убір намистинками або мереживами у вигляді аплікації.
7
Поперіть виріб в теплій воді і розкладіть для прсушкі, надаючи необхідну форму.
8
Після того як бере висохне, його можна носити.
Корисна порада
Берети необов'язково надягати в стилі паризьких художників. Вони ідеально виглядають, якщо їх носити майже вертикально, при цьому не ховаючи ваші прекрасні волосся повністю під беретом, або ж навпаки, можна натягнути головний убір на вуха, щоб приховати їх від холодного вітру. Звичайно ж, самостійно пов'язаний модний бере послужить ідеальним завершенням вашого образу.