Як збільшити надій.

Найбільш гостро проблема зниження надоїв варто в осінньо-зимовий період, коли кількість зеленого корму знижується і випас припиняється. Щоб збільшити кількість молока, корову потрібно правильно годувати й утримувати.
Інструкція
1
У період, коли пасти корову неможливо забезпечте правильне годування. 70-80% отриманого молока відбувається саме від правильного годування і змісту. Відсоток, свідчить про продуктивність конкретної породи корови.
2
В раціоні повинні бути присутніми соковиті корми, мінеральні та вітамінні добавки весь зимовий період утримання. Корову слід годувати 3 рази на день, в деяких випадках краще ввести чотириразове годування.
3
Обов'язково давайте в достатній кількості якісне сіно, коренеплоди. З коренеплодів найбільш молокогонним продуктом є цукровий буряк і жом від цукрових буряків, але також повинен бути присутнім картопля, морква, капуста. Все коренеплоди слід давати тільки в подрібненому вигляді.
4
Силос можна давати, якщо він був правильно закладений і не піддався гниття. Якщо годувати силосом поганої якості, то молоко придбає неприємний присмак і запах.
5
Також в зимовий період має бути присутня мішанка із зернових культур з додаванням відвійок, сколотин або сироватки. Добре додавати в раціон корови якісний макуха.
6
Якщо погода стоїть сонячна і з невеликими морозами, корову потрібно випускати в вигул на кілька годин.
7
Для збільшення надоїв доїти корову потрібно три рази на день в один і той же час. Доїти потрібно швидко, тому що основний потік молока закінчується через 4-6 хвилин. Якщо за цей час не встигнути, все видоїти, то молока буде менше, а корова може захворіти маститом. Триразове доїння потрібно припинити, якщо корова Тільну, а перед отеленням потрібно зовсім припинити доїння.