Як зважити борошно без ваг.

Не кожна господиня має у себе на кухні ваги. Продукти часто відміряють «на око». Але в деяких кулінарних рецептах важливо точно дотримати пропорції. Кондитерський шедевр може бути безнадійно зіпсований, якщо борошна виявиться занадто багато, або занадто мало. Як же уникнути помилки і точно зважити муку без ваг? Ось кілька порад досвідчених кулінарів.
Інструкція
1
Як ваг можна використовувати традиційну кухонне начиння: ложки, банки, склянки, каструлі. Однак, слід пам'ятати про різницю між обсягом і вагою продуктів. Зважування без ваг стане набагато легше, якщо користуватися спеціальною мірним кухлем, на сторонах якої нанесені мітки з позначенням ваги різних продуктів.
2
Зважування ложками. Зачерпнути муку ложкою (їдальні або чайній). Обережно потрясти, що обсипалася зайва борошно. На ложці виходить акуратна «горочка». У чайній ложці з «гіркою» поміщається 10 г борошна, в їдальні - 25 г.
3
Зважування стаканами. Краще всього використовувати звичайний гранований стакан з обідком об'ємом 250 мл. Борошно потрібно насипати в склянку ложками. Не слід її втрясати і утрамбовувати, від цього може змінитися вагу. Заповнений до обідка стакан вміщує 160 г борошна. Якщо насипати муку врівень з краєм, то вага збільшиться до 180 м В стакан об'ємом 200 мл уміщається трохи менше муки - приблизно 130 г.
4
Зважування каструлями. Цей перевірений спосіб виручить господиню, у якої немає часу переміряти велика кількість борошна ложками або стаканами. Треба взяти дві каструлі різного розміру. Обов'язкова умова: маленька каструлька повинна повністю входити у велику. В меншу посуд поміщається продукт, вага якого точно відомий. Оптимально використовувати запечатану кілограмову упаковку цукру або крупи. Далі каструля з вантажем ставиться в порожню. В великий посуд акуратно наливається вода до самих країв. Тепер вантаж з маленької каструлі можна вийняти і поступово заповнити її борошном. Як тільки вода у великій посуді знову підніметься до країв, кілограм борошна зважений.
Зверніть увагу
Борошно не потрібно просівати перед зважуванням.
Якщо ви дбаєте про здоров'я і правильне харчування свого чотириногого вихованця, ви повинні завжди знати, скільки він важить. Це необхідно не тільки для того, щоб контролювати його вагу і підтримувати собаку в хорошій фізичній формі. У разі хвороби вам доведеться давати псу ліки, дози багатьох їхніх них розраховуються з урахуванням його ваги. Тому багато власників собак ведуть журнали, в яких записують цей параметр, щоб вчасно зреагувати і не пропустити початок патологічних змін.
Інструкція
1
Виробники аксесуарів для собак налагодили випуск спеціальних ваг для кімнатних порід. Коштують вони не набагато більше півтора сотень доларів і на них з точністю до 0,02 кг можна зважити собаку, вага якої не перевищує 6 кг. Поставте тварина на невелику платформу з нержавіючої сталі, і на табло висвітиться точна вага вашого улюбленця.
2
Собаку, яка непосидюча і грайлива, важко вмовити стояти на вагах нерухомо. В цьому випадку ви можете скористатися пружинним безменом. Поставте собаку в сумку і зважте її, потім окремо виміряйте вагу сумки і відніміть його з першого значення. Точність такого виміру, звичайно, буде не дуже велика, відхилення складе приблизно 0,1-0,2 кг.
3
Якщо у вас вдома є підлогові ваги, то ви можете контролювати не тільки свою вагу, але і вага вашого чотириногого друга. Встаньте на ваги, визначте, скільки ви важите і запишіть отримане значення. Потім візьміть собаку на руки і знову зважте вже разом з нею. Запишіть результат і відніміть з нього значення вашої ваги.
4
Зважити собаку будь-якого розміру ви зможете в ветеринарній клініці. Вони зазвичай оснащені спеціальними, досить точними вагами, на яких зважують тварин. В цьому випадку вам не доведеться піднімати собаку на руки.
5
Крупную собаку можна зважити на великих підлогових вагах, якими користуються на оптових овочевих базах. За командою «Сидіти!» Змусьте завмерти свого вихованця на платформі ваг і зафіксуйте його вага.
6
В крайньому випадку відвідайте разом з собакою в найближчий аеропорт. В залах аеропортів завжди є ваги, призначені для зважування багажу. Щоб не викликати нарікань службовців, надіньте на вихованця намордник, поводок, захопіть з собою газету і постеліть її на ваги перш, ніж посадите на них тварина.
Зверніть увагу
Якщо ви зважуєте собаку регулярно, то робіть це завжди в один і той же час доби. Проводите зважування до того, як будете годувати пса і після того, як повернетеся з прогулянки, де вона спорожнить кишечник і сечовий міхур.