Як пов'язати мережу для риболовлі.

Кожен поважаючий себе рибалка має в наявності не тільки вудки, а й інші, не менш важливі снасті, такі як мережа , поплавки, запасні гачки та багато іншого. Більшість рибалок віддають перевагу ловлі риби мережа ю, яка встановлюється на ніч, а зранку перевіряється улов і насаджується нова наживка. Адже саме за допомогою мережі ви можете зловити відразу багато риби. Звичайно, можна купити її в спеціальному рибальському магазині, проте завзяті рибалки плетуть мережа самі, при цьому роблять її зі своїми секретами.
Інструкція
1
Підготуйте необхідні пристосування та матеріали для в'язання мережі, такі як човник (іглічку), дель, тонкі шнури і товсті нитки, так звані посадочні. Визначте розмір і довжину майбутньої мережі. Потім намотайте на човник нитка.
2
Почніть в'язання деталей і вузлів, пров'яжіть необхідну кількість ячей, які робляться спеціальної в'язкою. Те ж саме виконайте з подальшими рядами. Якщо треба розширити майбутню мережа , додайте за допомогою човника ще ланцюжок ячей.
3
Зробіть декілька частин мережі невеликого розміру, щоб не заплутатися. Потім з'єднайте їх всі разом шляхом сошворіванія.
4
Підготуйте мотузки і шнури і простягніть їх по краях мережі, потім просочіть бавовняний шнур лаком з розчинника і пінопласту, що значно зменшить його скручування. Посадіть на мережа рибальські знаряддя, обов'язково добре прикріпіть їх.
5
Після того, як мережа пов'язана і підготовлена, розправте і натягніть її, щоб побачити, чи немає недоліків на полотні мережі. Потім усунете незначні недоліки або місця, де випадково пропущена петля. Запам'ятайте, осередки мережі повинні бути однаковими і рівними. Якщо вся мережа пов'язана правильно без шлюбу, то хороший улов вам просто забезпечений.
Корисна порада
Зверніть увагу на те, що мережу можна вкорочувати або навпаки подовжувати, приєднуючи або прибираючи осередки. Можна зробити дві мережі різного розміру, тоді у вас буде можливість встановлювати мережу необхідної довжини.
Мережі в'яжуть не тільки рибалки - пов'язана вручну мережа може стати підмогою в домашньому господарстві, а також послужити інтерьерним прикрасою і основою для якихось домашніх аксесуарів. Виберіть для в'язання мережі підходящі натуральні або синтетичні нитки і почніть в'язати її з першого ряду осередків.
Інструкція
1
Суть в'язання будь-якої мережі - в однакових квадратних комірках, з'єднаних один з одним вузликами. Для того, щоб все осередки були однакового розміру, скористайтеся шаблоном, а для спрощення плетіння використовуйте човник.
2
Візьміть нитку потрібної довжини першого ряду і прив'язуйте до неї напів-осередки вузлами. Потім почніть формувати наступний ряд за допомогою таких же вузлів.
3
Типів вузлів для в'язання мереж існує безліч - ми розглянемо деякі з них. В першу чергу розглянемо вузол через мізинець - він вважається найбільш вдалим, оскільки він не рухається по нитки і забезпечує однаковий розмір усіх осередків мережі.
4
Щоб виконати вузол через мізинець, затисніть між великим і безіменними пальцями шаблон потрібного розміру, а середній палець вставте у верхню комірку. Нитка, що йде від її вузла, обмотайте один раз навколо шаблону і безіменного пальця одночасно, а потім зачепите за мізинець, середній і вказівний палець.
5
Пригорніть мізинець до долоні і проведіть човник правою рукою в петлю навколо безіменного пальця і шаблону.
6
Помістіть нитка над шаблоном і натягніть її у напрямку до верхньої осередку, знявши петлі з усіх пальців, крім мізинця. Все петлі повинні опинитися над шаблоном. Затисніть переплетення пальцями, звільніть мізинець і затягніть вузол.
7
Щоб виконати вузол з захлестом зверху, оберніть вільну нитку, що йде від вузла верхнього осередку, навколо шаблону, а потім проведіть човник з ниткою через верхню комірку.
8
Підтягніть комірку до верхньої частини шаблона. Затисніть вийшла петлю верхньої комірки пальцями і обведіть нитку навколо великого і вказівного пальців.
9
Пропустіть над ниткою над великим і вказівним пальцями човник і затягніть вузол так, щоб нитка охопила петлю на верхньому осередку.