Як чистити банан.

Як правило, люди рідко помічають, яким чином вони чистять той чи інший фрукт. Як звикли, так і чистять. Наприклад, спосіб очистки банана від шкірки у кожної людини свій. Хтось починає цей процес з одного кінця фрукта, хтось з іншого. І кожен думає про те, що він вже точно чистить банан найправильнішим, зручним і швидким способом. Скільки людей - стільки думок.
Інструкція
1
Деякі любителі бананів чистять ці фрукти, починаючи з їх верхівки, тобто чорної пипки. Причому одна половина людей відкушує верхівку банана , що, природно, не дуже гігієнічно. Інша ж, слідуючи правилам естетики та особистої гігієни, чорну верхівку банана відрізає.
2
Після зняття верхівки банана представники даного способу очищення фрукта знімають його шкірку, захоплюючи верхні її краї пальцями, як би розкриваючи пелюстки квітки.
3
Такий спосіб має очевидну перевагу: очищений банан дуже зручно їсти, тримаючи його за стирчить кінчик-підставу.
4
Прихильники іншого способу очищення банана стверджують, що процес слід починати не з чорної пипки, а з кінця фрукта, тобто стирчить відростка.
5
На думку цієї частини людства, чистити банан, відламуючи або відрізаючи ножем його підставу, набагато зручніше і швидше.
6
До речі, більшість людей, що використовують цей спосіб очистки банана , що не доїдають фрукт до кінця, викидаючи разом з шкіркою маленьку частинку фрукта, що ховається під чорною плоскою верхівкою.
7
Є ще один спосіб очищення банана , що включає в себе маніпуляції і з чорною пипкой фрукта, і з його торчащим підставою.
8
Спершу підставу банана слід хорошенечко розім'яти руками і посмикати його в різні боки, як би просуваючи сам фрукт до його протилежного плоскому кінця.
9
Внаслідок таких дій, банан без особливих зусиль відкривається з боку чорної пипки. Для цього необхідно всього лише трохи здавити бічні сторони фрукта близько плоского його кінця і розкрити шкірку банана .
10
При такому способі очищення банана , фрукт сам вислизає з своєї шкірки.
11
До речі, мавпи чистять банани саме цим способом.