Як прибрати гниди. Як прибрати з волосся гниди.

Поява вошей і гнид - нерідке явище у дітей, котрі проводять час в колективі. Однак вони легко можуть перейти і до дорослої людини. Навіть якщо ви всіляко дотримуєтеся правил гігієни і з дитинства привчаєте до них дитини, малоймовірно, що в вашому волоссі або голові малюка хоч раз не з'являться ці неприємні комахи. І якщо воші легко змиваються, то гниди дуже важко піддаються видаленню.
Інструкція
1
Найбільш ефективний спосіб боротьби з гнидами наступний. Необхідно в склянці води розмішати 2 столові ложки оцтової кислоти, а потім ретельно змочити цією сумішшю волосся. Після чого вимити голову з шампунем і вичесати гниди гребенем з дрібним, частими зубами. Оцтова кислота сприяє розчиненню клею, яким гниди кріпляться до волосся, тому вичісувати їх стає набагато легше. Однак кислота не губить дорослі особини, а лише робить їх малорухомими. Тому даний метод хороший в якості профілактики після лікування педикульозу, а також як захід боротьби з рештою гнидами.
2
Ще один ефективний засіб позбавлення від гнид - вичісування. Перед процедурою необхідно ретельно вимити волосся, нанести на них бальзам з силіконом, а потім гребенем слід вичісувати вошей і гнид, переходячи від одного пасма до іншої. Вичісувати гнид дуже важко, оскільки вони сильно приклеєні до волосся. Однак, повторюючи процедуру щодня, ви позбудетеся від вошей, які поступово з'являються з відкладених яєць.
3
Відлякують вошей евкаліптова, розмариновое, лавандова масла. В якості профілактики в період поширення захворювання необхідно додавати кілька крапель масла в шампунь, а також в бальзам і воду для полоскання голови. Можна кілька крапель змішати з лосьйоном, а потім нанести на волосся і залишити на 30-40 хвилин. Перед вичісуванням вошей і гнид масло необхідно змити шампунем, а потім обполоснути голову водою з сумішшю масел.
4
Добре допомагає в боротьбі з гнидами журавлинний сік. Для цього необхідно розтовкти свіжі ягоди, а потім нанести отриману кашку або віджатий сік на волосся, рівномірно розподіливши по всій довжині. Після цього потрібно накрити голову поліетиленовою плівкою і залишити на 30-40 хвилин. Кисле середовище руйнує верхній шар гниди, за допомогою якого вона тримається на волоссі.
Зверніть увагу
Воші - це кровоссальні комахи, паразити ссавців і людини, весь життєвий цикл яких проходить на «господарі», в нашому випадку на волосяному покриві голови. Розмножуються воші, відкладаючи яйця (гниди), які тримаються біля коріння волосся за рахунок клейких виділень. Воші можуть бути джерелом таких захворювань, як висипний і поворотний тиф.
Корисна порада
Для того, щоб полегшити процес вичісування гнид, слід після миття голови обов'язково обробити волосся бальзамом - ополіскувачем. Цей спосіб позбавлення від гнид досить ефективний, але вимагає багато часу для досягнення задовільного результату. Як швидко позбавитися від гнид. Гниди на волоссі, навіть за умови того, що вони мертві - видовище дуже неестетичне.