Як згорнути сорочку.

Щоб чоловіча сорочка завжди виглядала бездоганно, мало тримати її в чистоті і ретельно отглаживать. При укладанні на зберігання важливо правильно згорнути сорочку - тоді вона не помнеться і буде займати менше місця в шафі. Це допоможе господині заощадити і час для прасування, і електроенергію. А в тривалому відрядженні ретельно складене в дорожню сумку виріб позбавить вас від багатьох побутових клопотів.
Вам знадобиться
  • - Праска;
  • - Плічка;
  • - Картонний шаблон.
Інструкція
1
Поперіть і ретельно отутюжьте трохи вологу чоловічу сорочку - так на ній не залишиться жодної зморшки. Перед тим як згорнути сорочку , дайте їй повністю висохнути і охолонути в розправленому стані на плічках (або на спинці стільця) протягом 30-40 хвилин. Інакше на лінії згинів у неостиглої речі можуть утворитися глибокі складки.
2
Застебніть всі ґудзики планки сорочки і акуратно розкладіть її на гладкій поверхні лицьовою стороною вниз. Після цього ретельно розгладьте, щоб не допустити утворення навіть невеликих складок.
3
Складати сорочку можна в такій послідовності: - Зробіть з правого боку перший поздовжній згин від центру плеча вниз; - Поверніть рукав якомога акуратніше так, щоб на плечі сорочки утворився кутовий згин. Рукав повинен лягти строго по вертикалі, створюючи єдину лінію з правим згином вироби; - Поверніть сорочку з лівого боку таким же чином, але в дзеркальному відображенні. Кінці правильно складеної речі не повинні звужуватися донизу; - Зігніть нижню частину сорочки, щоб згорнуте виріб нагадало рівний прямокутник. Його «хвіст» повинен стосуватися початку коміра з виворітного боку. Переверніть складену чоловічу сорочку і зберігайте її вгору комірцем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xCzYZlF7ETk
Корисна порада
Щоб згорнути сорочку якомога більш акуратно, використовуйте лист щільного картону у формі прямокутника. Покладіть його на виворіт вироби під комір і робіть згини, накриваючи картон. Можна використовувати готові шаблони з упаковок нових чоловічих сорочок.