Як вибрати сьомгу. Як вибрати заморожену сьомгу.

Сьомга - справжня окраса святкового столу, з неї готують смачні супи і другі страви. Однак найкраще смак сьомги розкривається в слабкосолений вигляді. Такий спосіб приготування дозволяє максимально зберегти всі самі корисні якості цієї цінної риби. Але оскільки він не передбачає теплову обробку продукту, питання про якість риби встає дуже гостро. Щоб вибрати сьомгу , яка буде дійсно свіжої, потрібно дотримуватися кількох правил.
Інструкція
1
Купуйте рибу тільки в тих магазинах, де є спеціальне устаткування, за допомогою якого досконально забезпечуються умови її зберігання. В основному, в магазини ця риба надходить в замороженому вигляді, оскільки поставляється зі скандинавських країн, а в охолодженому вигляді зберегти її досить важко. Охолоджена риба, згідно ГОСТам, зберігається не більше двох тижнів. Тому при покупці охолодженої сьомги перевірте сертифікат поставки і терміни зберігання.
2
Правильно заморожена і збережена відповідно до необхідних умовами риба практично не втрачає своїх смакових і зовнішніх якостей. Якщо під час транспортування і зберігання сьомга піддавалася оттаиванию і знову заморожувалася, м'ясо набуває злегка жовтуватий відтінок, а луска стає сухою через сублімації вологи при багаторазовій заморожуванню.
3
Правильно збережена риба практично не має запаху. Таку сьомгу відрізняє свіжий, трохи вловимий аромат огірка. М'ясо її має ніжно-оранжевий колір - не надто яскравий, але і не блідий.
4
Понюхали рибу? А тепер помацайте її - натисніть пальцем на луску. Новоутворена виїмка повинна тут же зникнути, як тільки ви приберете руку. М'якість та еластичність м'яса - ознака свіжості. Поверхня тушки повинна бути покрита рівним шаром блискучою і чистої луски. Перевірте зябра - темно-бордовий їх колір теж скаже про те, що риба свіжа.
5
Подивіться в очі сьомзі. Очі у свіжої риби чисті, жовтого кольору, на їх поверхні не повинно бути сірою плівки. Сподобалися і очі - тоді беріть, не роздумуйте!