Як зв'язати рукавички.

Як же добре вони зігрівають взимку наші руки на морозі і не дають їм замерзнути. Навіть діти люблять їх носити, адже в них зручно грати в сніжки, ліпити снігову бабу і кататися на гірці. Звичайно ж, мова йде про в'язані рукавичках. Адже не всім подобається носити рукавички. Ось рукавички - це інша справа, вони годяться на всі випадки життя. Хочеться пов'язати їх не такі як у всіх, загалом, красиві й оригінальні, але фасон у всіх рукавичок практично однаковий, а ось візерунок або малюнок на них може бути різний.
Вам знадобиться
  • Красива пряжа, спиці №4.
Інструкція
1
З'єднайте дві спиці і наберіть необхідну кількість петель. Після розподіліть набрані петлі рівномірно на чотири спиці. Пров'яжіть по колу гумку потрібної висоти, близько десяти сантиметрів.
2
Продовжуйте в'язати по колу, але вже панчішної в'язкою, або ж обраним візерунком для ваших рукавичок. Далі зв'яжіть ще кілька рядів.
3
Зніміть шість або більше петель і надіньте їх на шпильку. Це буде отвір під великий палець. Потім наберіть ще шість петель на спицю.
4
Продовжуйте в'язати далі панчішної в'язкою до кінчиків пальців. Далі необхідно прибирати з обох сторін однакова кількість петель. Так потрібно продовжувати зменшення петель до того моменту, коли на спицях залишиться всього дві або три петлі. Їх пров'яжіть разом і закрийте в'язання.
5
Зв'яжіть великий палець. Для цього необхідно зібрані на шпильку петлі надіти назад на спицю. Наберіть таку ж кількість петель на другу спицю. А з боків потрібно набрати ще по дві чи по чотири петлі залежно від розміру великого пальця.
6
Точно також зв'яжіть і другу рукавичку. Коли рукавички будуть готові, то можна прикрасити їх - наприклад, вишити сніжинку або пришити бісер у формі цікавого малюнка. Можна також нашити невеликі аплікації. Після цього ваші рукавиці будуть незвичними, а якщо зв'язати до них ще шарфик і шапку, то у вас вийде цілий набір.