Як зарядити телефон через комп'ютер. програма для зарядки телефону від комп'ютера.

На сьогоднішній день інформаційні технології розвиваються з великою швидкістю. Як показує практика, зарядки сучасних телефонів часто ламаються, і постає питання про покупку нової. Багато задавались питанням - як же зарядити телефон через комп'ютер? Дану проблему можна вирішити простими способами.
Вам знадобиться
  • ПК, USB кабель, телефон
Інструкція
1
Придбайте спеціальний кабель для зарядки телефону через USB. Купити його ви зможете практично в кожному магазині продажу стільникових телефонів і аксесуарів.
2
Цей маленький прилад дасть можливість вам заряджати ваш телефон від звичайного порту USB. У наш час дана технологія є в усіх комп'ютер ах, ноутбуках, авто-магнітолах, DVD-плеєрах і інших пристроях.
3
Розмір цього кабелю дозволяє експлуатувати його навіть як брелок для ключів. Є пару видів таких зарядок. Всі вони схожі за своєю функціональністю і відрізняються тільки корпусом.
4
Щоб зарядити телефон, вставляєте один роз'єм кабелю в телефон, а інший кінець в USB вхід. По закінченню зарядки відключаєте спочатку USB вхід, а потім телефон.
5
Характеристики якісного кабелю для зарядки: Пластмасовий/алюмінієвий корпусДліна кабелю: 15смТіп підключення: 2.5 ММВ цілому можна сказати, що зарядка телефону від комп'ютер а здійснюється простими способами.
Зверніть увагу
Як зарядити телефон без зарядки. Зарядний пристрій для телефону - вельми тендітна штука, принаймні, зарядник найчастіше падає з високих поверхонь, потрапляє під ногу йде, летить в стіну, коли хтось з необережності його штовхне Якщо у Вас є перехідний пристрій для ПК, і є в наявність ПК, то Ви завжди можете зарядити телефон від комп'ютера.
Корисна порада
Як зарядити телефон без зарядки з допомогу Usb комп'ютера. На прикладі малюнка Series A (Pin1 буде + 5вольт) (Pin4 -5вольт) .Так от, зазвичай батарея мобільного телефону видає 3,6 вольт, якщо використовувати живлення USB 5 вольт виникне різниця потенціалу 1.4 вольта між напругою батарей джерелом живлення USB інакше через батарейку потече струм зарядки, для заряду батарейки цього цілком достаточно.Для зарядки через USB, потрібно знайти кабель с.