Як пов'язати рукав летюча миша. в'язані светри з рукавом летюча миша.

Великою перевагою цієї моделі є те, що немає необхідності окремо вив'язувати рукава , а потім пришивати їх до основного виробу. Йдеться про светрі або жакеті з рукавом "летюча миша". Одяг з таким рукавом прекрасно поєднуються і з брюками, і зі спідницею. Тому кожна модниця має у себе в гардеробі хоч один светр такого типу. З першого погляду здається, що зв'язати такий рукав дуже складно і довго, проте це не так.
Інструкція
1
Виберіть фасон свого майбутнього светри. Він може бути звужений в талії або прямий, а також із запахом. Зробіть схему-викрійку для вашого фасону. Для светри з рукавом кажана викрійка складається всього з двох частин - задньої і передньої.
2
Купіть необхідну кількість пряжі. Сам светр може складатися з декількох кольорів, тому так само визначтеся з кольором вашої моделі.
3
Почніть в'язати з лівого рукава . Для цього зв'яжіть гумку, приблизно десять-п'ятнадцять сантиметрів. Потім зв'яжіть необхідну кількість рядів рукава гладдю або іншим візерунком, поступово додаючи по кілька петель з кожного боку.
4
Далі через певну кількість рядів закрийте для вирізу горловини середню петлю і починайте роздільно в'язати перед і спинку вироби.
5
Дійдіть до середини светри і закінчите в'язати симетрично, при цьому убавленія стануть додатками і навпаки. Пров'яжіть залишилися ряди. Після цього необхідно зменшити ще необхідну кількість петель, а на залишилися петлях зв'язати десять або п'ятнадцять сантиметрів гумки, потім закрийте всі петлі.
6
Наберіть по нижньому краю переду і спинки потрібну кількість петель і пров'яжіть гумкою близько шістнадцяти сантиметрів. Після закрийте всі петлі.
7
З'єднайте частини виробу, при цьому виконайте бічні шви і шви рукавів. Обробіть горловину, провязав один ряд виворітними петлями, і закрийте всі петлі.Не так вже й складно в'язати светр з рукавом летючої миші. Розкладіть ваше виріб і акуратно через вологу ганчірку пропрасуйте його. Тепер ви зможете собі зв'язати ще масу різної форми і кольору одягу з оригінальним і незвичайним рукавом.
Дуже багато вміють в'язати, адже так зручно оновити свій гардероб з мінімальними фінансовими втратами. У багатьох, хто стикався з в'язанням светрів , виникало питання про те, як же в'язати светр «летюча миша»?
Інструкція
1
Перш ніж приступити до в'язання, знайте, що «летючої миша ю» називається той светр, у якого рука не втачной, а цілісний. У техніці в'язання такого светри потрібно додавати петлі по спинці і переду в міру в'язання. Пояснюючи більш наочно, якщо на звичайному светрі потрібно розпустити бічні шви і шви рукава, а плечові залишити зшитими, вийде таке собі подобу хреста з діркою в місці горловини.
2
Знайдіть докладну схему в'язання з розрахованою кількістю петель. Почніть в'язати з набору петель рукава, додаючи їх по схемі моделі. Як правило, набирають 38-44 петель і в'яжуть рельєфним візерунком через 6 см, які дорівнюють 12 рядам, а потім з обох сторін від набірного краю додають ще по петлі.
3
Через 94 ряду або 47 см з кожного боку наберіть ще по 43 петлі, можна більше - залежить від вашого розміру. Через 122 ряду від набірного розділіть роботу навпіл і спочатку зв'яжіть спинку, а потім, за таким же принципом - перед.
4
Зверніть увагу, що петлі на спинку і перед вироби додаються по 10 з кожного боку. Сумарна кількість петель має дорівнювати довжині спинки плюс ширина рукава, до суми додайте і довжину переду.
5
Виріз горловини в'яжіть шляхом простого закривання петель в центрі. Закрийте спочатку по 2 петлі з кожного боку, потім по три і т.д. доти, поки не отримаєте потрібний розмір горловини.
6
Для в'язання другого рукава закрийте всі петлі переду і спинки і пров'яжіть рукав рельєфом, збавляючи по петлі в кожному ряду з кожного боку. Якщо на светрі є візерунок, то намагайтеся розташувати його так, щоб він не переходив під рукав, інакше сточуючи вироби, ви ризикуєте скосити петлі.
7
Майте на увазі, що такий светр виглядає дуже ефектно за рахунок поперечної в'язки, яка дуже добре і цікаво лягає, а ось в'язати різними гладями рукава і полотнище не рекомендується, тому що в'язка зорово відокремлює рукав від виробу. Це суперечить самій суті «кажана».