Як зв'язати шапку-панчіх спицями. Як пов'язати чоловічу шапку спицями.

Якщо на вулиці зима, холодно, то вам дуже до речі доведеться нова тепла шапка. Не завжди є час на тлі підступаючих новорічних свят ходити по магазинах у пошуках особливого теплого головного убору, але витратити вечерок на в'язання такого убору не відмовиться, напевно, кожна господиня. Та й дитина ваш не відмовиться від такої шапочки. Нехай вона і виглядає просто, зате не така, як у всіх і пов'язана маминими руками.
Вам знадобиться
  • Пряжа, 5 спиць.
Інструкція
1
Визначте, скільки необхідно пряжі для того, щоб зв'язати шапку- панчіх. Виберіть колір пряжі, який би ідеально підходив за кольором до верхнього одягу або хоча б гармоніював з їй.
2
Виміряйте обхват голови. Це потрібно для того, щоб визначитися, скільки необхідно набрати петель для шапки. Визначте щільність в'язання.
3
Наберіть на дві спиці необхідну кількість петель, після розподіліть набрані петлі рівномірно на чотири спиці. П'ята спиця завжди вважається робочою.
4
В'яжіть полотно по колу лицьової гладдю. Поступово доходячи до верхньої частини шапки, прибирайте певну кількість петель.
5
Зв'яжіть необхідну довжину шапки. Якщо вона повинна трохи звисати, тоді її довжина може бути близько тридцяти сантиметрів. Після цього закрийте верхні петлі і протягніть крізь них нитку, потім затягніть вузлом з вивороту. Зміцніть, щоб не розв'язався.
6
Звичайно, можна сказати, що шапка панчіх вже готова, проте не забувайте про прикраси для неї. Прикрасити можна різними способами, наприклад, зробити вишивку або напис. А можна розшити її бісером або намистинками. Для хлопчиків підійде вишита незвичайним способом напис, пришита емблема, нашивка улюбленої футбольної або хокейної команди. Тепер ваша шапка- панчіх буде точно готова для шкарпетки.