Як перевірити свіжість яєць.

Курячі яйця не пристосовані до тривалого до зберігання. У шкаралупі є пори, через які випаровується вода, в результаті всередині яйця з'являється простір, заповнене повітрям, так звана пуга. Чим більше пуга, тим старіше яйце. З повітрям, через пори в шкаралупі, в яйце проникають мікроби, що псують продукт.
Вам знадобиться
  • - 8% розчин води і солі.
Інструкція
1
Збовтайте яйце. У лежаного яйця, усередині утворюється так званий «базіка», якого можна почути по характерному булькання в нутрії яйця при струшуванні.
2
Огляньте поверхню яйця. Шкаралупа недавно знесеного яйця має матову поверхню. Шкаралупа старих, лежаних яєць від тривалого зберігання стає глянсовою, блискучою, з відтінком синяви.
3
Доторкніться почергово мовою до гострого і тупого кінців яйця. У свіжого яйця, тупий кінець тепліше ніж гострий. А у лежаного, температура обох кінців однакова.
4
Опустіть яйце в 8% розчин води і солі. Якщо яйце лежить на дні, то його вік від 1 до 6 днів. Якщо знаходиться під кутом 45 градусів, гострим кінцем торкаючись дна, то його вік від 7 до 10 днів. Якщо яйце коштує на дні практично вертикально, то йому вже 11 - 12 днів. Якщо яйце плаває в розчині, то яйцю від 13 до 17 днів. Якщо тупий кінець виступає з води, то яйцю більше 17 днів.
5
Розбийте яйце на сковорідку. У свіжого яйця білок зазвичай не розтікається і утворює високе кільце навколо жовтка. Але цей спосіб не дає повної гарантії в тому що яйце не свіже. Так як розтікання білка може бути викликано особливим раціоном харчування курей.
Корисна порада
В основному яйця поділяють по свіжості на два види. Перший - дієтичне яйце. Це означає що яйцю до того як воно надійшло у продаж від 1 до 7 днів. На таких яйцях мається спеціальне маркування, з датою. Другий вид - столові яйця. Ці яйця не мають маркування та термін надходження в магазини від 7 до 25 днів з моменту виробництва.