Як виглядати розумнішим.

Ви збираєтеся на побачення, берете участь в конференції або готуєтеся до співбесіди з роботодавцем. Ви хочете справити незабутнє враження і бути впевненим в тому, що ви виглядаєте достойно, а зовнішній вигляд говорить про високий інтелект. Як відомо, зустрічають по одягу, тому люди оцінюють інших в першу чергу за зовнішнім виглядом. Щоб виглядати розумнішим, досить слідувати простим радам.
Інструкція
1
Аксесуари та одяг - це перше враження. Надіньте окуляри з прозорими стеклами, акуратну сорочку і піджак. Виглядаєте охайно, волосся повинне бути причесані, а макіяж у жінок - практично відсутнім. Все це додасть вам авторитету і професіоналізму.
2
Мова тіла здатний розповісти за вас, хто ви є насправді. Тому, якщо ви хочете здаватися розумнішим, ви повинні показувати свій високий інтелект і впевненість через жести, манери та рухи. Під час рукостискання дивіться прямо в очі людині, тримайте руку міцно і з гідністю. Завжди слухайте інших уважно, зосередивши погляд на співрозмовникові, кивайте іноді головою в знак того, що ви розумієте, про що вам говорять.
3
Роздумуйте як розумна людина. Тримайте в голові тільки розумні думки. Отже, ви не повинні нерозумно розважатися, бути розсіяним і роздумувати про порожньому. Інтелектуальні книги, літературна класика здатні розвивати ваш мозок.
4
Розуміння навколишніх про ваш інтелекті приходить в момент, коли ви починаєте говорити. Тому завжди слід дуже ретельно підбирати потрібні слова, перш ніж відкрити рот. Помилка - це помилка, а слово - не горобець. Отже, якщо ви не дуже впевнені в собі, формулюйте свої думки заздалегідь, складайте заготовки, фрази, які виражають вашу думку з ключових питань. Пам'ятайте, заїкання є ознакою невпевненості в своїх словах, тому постарайтеся виражатися плавно, безперервно, рівно. Використовуйте слова, що передають владу і переконання. Говоріть неголосним, але твердим голосом. Якщо ви добре знаєте предмет, про який говорите, ви не будете нервувати.
5
Відчуйте себе розумним. Повірте всією душею, що ви грамотні й талановиті, ваші внутрішні думки і почуття почнуть випромінювати ваш інтелект зсередини, і ваша персона стане виглядати в рази розумніше.
6
А найголовніше, щоб виглядати розумнішим, ви повинні стати щирим і чесним по відношенню до своєї особистості. Важко підробити себе і претендувати на те, ким ви не є. Крім того, по-справжньому розумна людина завжди смиренно визнає свої помилки і готовий виправляти себе. Як казав Сократ, розумний той, хто знає, що він нічого не знає.