Як зв'язати шкарпетки для собак. шкарпетки для собак своїми руками.

Останнім часом велика увага приділяється пошиття модного одягу для собак . Багато модельєрів і дизайнери розробляють цілі гардероби для них, починаючи від звичайних трусиків і закінчуючи шапками та курточками. Але такий одяг коштує досить дорого. Більшість господинь дуже любить своїх вихованців і тому своїми руками шиє і в'яже їм одяг не гірше, ніж на показах. Адже якщо людині зручно і тепло в в'язаних шкарпетках, то чому собак е не пов'язати такі ж шкарпетки, щоб і їй було тепло взимку. Тому можете сміливо приступати до в'язки шкарпеток для вашого улюбленця.
Інструкція
1
Виберіть вподобану вам пряжу для шкарпеток, після візьміть п'ять спиць для в'язання, також купите спеціальну нитку з синтетики. Вона необхідна для того, щоб шкарпетки при носінні собак ой відразу не протерлися.
2
Зробіть заміри лапи вашого вихованця, не забудьте, що необхідно виміряти всі чотири лапи, так як довжина передніх лап відрізняється від довжини задніх. Потім накресліть схему, по якій ви будете в'язати.
3
Наберіть необхідну кількість петель на дві спиці, потім розподіліть набрані петлі рівномірно на чотири спиці. П'ята спиця у вас робоча.
4
Зв'яжіть по колу гумку необхідної довжини, приблизно близько п'яти сантиметрів. Після продовжуйте в'язати вкруговую, але вже панчішної в'язкою або ж візерунком, який ви вибрали для шкарпеток. Таким чином зв'яжіть ще кілька рядів.
5
Дійдіть до в'язання п'яти. Так як у собак і її немає, то додайте пару петель по обидві сторони і пров'яжіть кілька рядів, потім знову поверніться до колишньої кількості петель і продовжуйте в'язати.
6
В'яжіть далі панчішної в'язкою або візерунком, який ви вибрали, майже до кінця. Ось тепер додайте синтетичну нитку і зв'яжіть кілька рядів. Після необхідно прибирати з обох сторін однакова кількість петель. Продовжуйте зменшення петель до того моменту, коли на спицях залишиться всього декілька петель. Пров'яжіть їх разом і закрийте в'язання.
7
Зв'яжіть таким же способом ще три носка. Коли все шкарпетки пов'язані, можна прикрасити їх. Для цього необхідно протягнути в верхній частині кожного носка вязальную нитку і пришити до неї невеликі бубони. Завдяки цьому шкарпетки у вашої собак і не будуть сповзати з лап.