Як вилікувати подряпини. вилікувати подряпину без шраму.

Подряпини дуже довго заживають через своєрідного розриву м'яких тканин. Якщо до всього цього приєднується інфекція, процес регенерації відбувається і зовсім повільно. Позбутися від подряпин можна, але на це потрібно мінімум 2-3 дні, на більш швидке зникнення не варто розраховувати, адже шкірних покривів потрібно час на відновлення.
Інструкція
1
Обробляйте подряпину перекисом водню, особливо якщо ви тільки що її отримали. Дуже ретельно потрібно промивати ранку, якщо вона утворилася від гострих кігтиків тваринного або іржавого заліза, в іншому випадку великий шанс занесення інфекції. Спирт не може замінити перекис, як і будь-який інший розчин.
2
Злегка змастіть подряпинку йодом, можете зробити подобу йодної сіточки. Також ви можете використовувати фукорцин або зеленку, але тільки ці речовини дуже довго не відмиваються з шкіри. Змащувати пошкодження йодом можна щодня, до повного зникнення.
3
Якщо подряпина не загоюється або дуже глибока, перший час можете наносити на неї шкірний клей, який можна купити в аптеці. Але це не засіб лікування, а, скоріше, засіб захисту від попадання інфекції.
4
Також можете мазати пошкодження шкіри будь регенеруючої маззю. Якщо у вас немає її під рукою, але є тюбик крему від геморою, використовуйте його. Він не тільки загоїть ранку, але і знеболить її.
5
Коли шрам від подряпини залишився і виглядає неестетично, його можна видалити в будь-якому косметологічному кабінеті або в платній лікарні. Але вам доведеться якийсь час жити з опіком, який поступово зійде.