Як знищити воші.

Педикульоз - захворювання, викликане наявністю вошей в волосистої частини голови, які харчуються людською кров'ю з шкірних покривів. Поява вошей можна визначити по сильному сверблячці за вухами і на потиличній частині голови. Існує багато способів лікування педикульозу як народними, так і аптечними способами. Воші - досить рухливі комахи, які здатні без праці перескочити з хворої голови на здорову. А також зараження може відбутися при контакті з предметами, якими користувався хворий педикульозом.
Вам знадобиться
  • 1) Оцет.
  • 2) Фарба для волосся.
  • 3) Гас, поліетиленовий мішок.
  • 4) чемерицеву вода.
Інструкція
1
В стакан теплої води додати дві столові ложки столового оцту, ретельно перемішати. Приготованим розчином гарненько змочити всю голову і потримати 10-15 хвилин. Після цього ретельно вичешіть волосся за допомогою гребеня з частими зубами. Оцет добре розчиняє клей, яким прикріплені гниди до волосся. Процедуру повторити кілька разів, воші стануть менш активними і пропадуть зовсім.
2
Якщо воші завелися у жінки, є найпростіший спосіб позбавлення від них - забарвлення волосся. Адже перекис водню, яка входить до складу фарби, відразу і наповал уб'є всіх паразитів.
3
Існує один старовинний, перевірений спосіб позбавлення від вошей, який дає хороший результат. Намажте волосся гасом і укутайте поліетиленовим мішечком. Тримайте компрес не менше двох годин. Після цього ретельно вимийте голову і вичешіть волосся гребенем. Однак існує думка, що гас не кращим чином впливає на здоров'я волосся.
4
У наш час існує величезна кількість сучасних засобів для лікування педикульозу. Це можуть бути лосьйони, шампуні, аерозолі і гелі, які можна купити в аптеці. Вони зручні в застосуванні і містять не тільки хімічні речовини, а й ліки рослинного походження.
Зверніть увагу
Запам'ятайте, проблему краще попередити, ніж потім її нейтралізувати. Тому візьміть собі на замітку, що краща профілактика появи вошей - дотримання особистої гігієни. Не потрібно брати речі для тимчасового носіння та предмети побуту навіть у знайомих і близьких людей.