Як розтягнути замшу.

Перш ніж купити замшеве взуття, ви повинні уважно вивчити правила догляду за нею. Вона дуже примхлива, може швидко дати усадку і втратити свою привабливість. Ніколи не купуйте взуття тільки згідно з маркуванням - міряйте її, щоб вашої нозі було абсолютно комфортно. Поміняти 37 розмір чобіт на 38 не зможе жоден швець. Однак можна трохи розтягнути замшу за допомогою деяких спеціальних і підручних засобів.
Вам знадобиться
  • Тепла і гаряча вода
  • Спирт або спиртовмісні засіб
  • Вата
  • Рушник і взуттєва коробка
  • Спеціальне «растягивающее» взуття засіб
  • Товсті шкарпетки
Інструкція
1
Розтягуйте замшеве взуття за допомогою води. Змочіть в теплій воді товсті шкарпетки, вичавіть їх і надіньте на ноги. Внутрішню поверхню виробу обполосніть окропом і злийте рідину. Відразу взуйтеся і ходите так пару годин. Натуральна шкіра пом'якшиться від вологи і трохи розтягнеться. Перед тим як розношувати замшу , також можна: - Змочити водою газети і щільно набити ними тісне взуття із замші. Так вона повинна простояти ночь.- Загорнути замшу в рушник, змочений в окропі і ретельно віджате. Через 5 хвилин можете обуваться.- На ніч вистелити вологим гарячим рушником взуттєву коробку, покласти в неї вироби і щільно накрити кришкою. На ранок можна розтягнути замшу .
2
Використовуйте для разнашіванія замші спирт або будь-яке спиртовмісні засіб - горілку, одеколон, денатурат, спиртової лосьйон. За допомогою ватного тампона змочіть взуття зсередини і відразу надіньте її на щільні шкарпетки. В набиті газетами вироби можна також влити спиртовмісні засіб, щоб воно намочила всю папір. Дайте набиванні повністю висохнути при кімнатній температурі.
3
Купіть спеціальну розтяжку для замшевого взуття в аерозольній упаковці («Засіб для розтяжки взуття» або «Рознесення»). Дійте відповідно до інструкції. Зазвичай на жорсткий ділянку взуття, який необхідно пом'якшити і розтягнути, наносять спрей (або пінку) з упаковки. Потім взуваються і ходять протягом півгодини. Добре, якщо у вас є взуттєва колодка потрібного розміру. До речі, вона є в професійних взуттєвих майстерень, деякі з яких пропонують свої послуги з розтягуванню замші.
Зверніть увагу
При розтяжці замші не перестарайтеся! Зазвичай взуття з цього матеріалу самостійно розтягується під час шкарпетки. Досить швидко ви можете встати перед питанням - як її трохи ... стягти?
Корисна порада
Щоб замшеве взуття не давала усадку, сушіть її при кімнатній температурі, набивши газетами чи іншої м'якої папером. Ніколи не ставте вироби з натуральної шкіри поряд з опалювальними приладами.