Як вибрати мікроскоп.

Мікроскоп - це унікальний винахід людства, за допомогою якого ви можете на власні очі побачити речі, невидимі неозброєним поглядом. Залежно від потужності мікроскопа, ви можете розглядати збільшені природні елементи, волосся, пелюстки і листя, стебла квітів. Більш потужні мікроскопи здатні показати вам структуру клітини і бактерій. Для дитини мікроскоп є чудовим способом вивчення навколишнього світу. Як правильно підібрати мікроскоп, щоб отримати максимум задоволення і користі?
Інструкція
1
Для початку визначте, що саме ви хочете побачити в мікроскоп - від цього залежить його потужність. Якщо ви хочете багаторазово збільшувати звичайні видимі предмети - комах, квіти, кристали, піщинки - вам підійде інструментальний стереоскопічний мікроскоп, який має збільшення до 100х.
2
Більш потужні мікроскопи називаються біологічними. Якщо ви хочете розглядати невидимі оку предмети, вам знадобиться мікроскоп, який має більш ніж тисячократно збільшення.
3
Купуючи мікроскоп, зверніть увагу на якість його деталей. Тубус мікроскопа, в якому закріплені окуляри і лінзи, повинен міцно кріпитися на масивному підставі. На підставі перед об'єктивом повинен бути закріплений предметний столик, а також висвітлює конденсор. Найкраще купувати мікроскоп з електричним освітленням. Також існують дзеркальні освітлювачі.
4
Для найбільшого комфорту при спостереженні за мікросвітом здобувайте бінокулярний мікроскоп, що дозволяє побачити зображення двома очима.
5
Також зверніть увагу на якість об'єктивів. Зручним є мікроскоп з револьверною головкою, у якій перебуває кілька різних об'єктивів, щоб ви могли міняти збільшення предмета. Важливо і якість предметного столика - найзручніше мати мікроскоп з рухомим і керованим столиком, щоб вам не доводилося вручну пересувати предмети під окуляром.
Зверніть увагу
Як правильно вибрати мікроскоп? Адже це не просто збільшувальний прилад, а досить складний пристрій. Для того щоб вибрати мікроскоп, необхідно мати уявлення про його функціональності, будову та приладдя. У цій статті ми розповімо вам про важливі особливості та основних параметрах вибору мікроскопа.
Корисна порада
Наприклад, якщо Ви збираєтеся вивчати будову клітин, то Вам варто зупинити свій вибір на мікроскопі з дуже великим збільшенням. З іншого боку, якщо Ви підбираєте мікроскоп для вивчення деталей на друкованій платі, то Ви залишитеся задоволені стерео мікроскопом. Як вибрати мікроскоп? Чим керуватися? Все мікроскопи умовно можна розділити на великі групи