Як позбутися від тромбів.

В ідеальному стані кров має властивість хорошою плинності. Але якщо вона починає густіти, набуває творожистую консистенцію, то втрачає плинність, а кровоток стає повільним. Це викликає кисневе голодування серця, м'язів, мозку і призводить до утворення тромбів . Причому тромб постійно збільшується і стає здатний заблокувати вену. Також він може відірватися з місця свого утворення і полинути з кровотоком до серця або легким, що призводить до інсульту або тромбоемболії легенів.
Вам знадобиться
  • - деревій;
  • - розторопша;
  • - безсмертник;
  • - меліса лимонна;
  • - ягоди і листя малини;
  • - ягоди і листя смородини;
  • - ягоди і листя чорниці;
  • - ягоди і листя вишні;
  • - кориця.
Інструкція
1
В'язкість крові безпосередньо залежить від доброї роботи печінки. Для її оздоровлення приготуйте наступний збір. Візьміть в рівній кількості деревій, расторопшу і безсмертник. Трави подрібніть і змішайте. 2 столові ложки збору залийте 500 мл окропу і настоюйте в теплому місці 2 години. Приймайте рівними частинами протягом дня 4-5 разів на голодний шлунок. Курс лікування - 3 тижні, перерва - 1 тиждень, потім треба знову повторити. Протягом року провести 3-4 курси лікування печінки.
2
Одночасно з прийомом першого збору пийте настій з ягід і листя малини, вишні, смородини та чорниці. 4 столові ложки збору залийте літром окропу і настоюйте протягом години. Це денна норма настою. Курс лікування - 3 місяці.
3
Непогано розріджує кров настій меліси. 1 столову ложку цієї трави залийте склянкою окропу і настоюйте 30 хвилин. Цю дозу випивайте рівними порціями за три прийоми на день.
4
Прекрасно покращує циркуляцію крові прийом меленої кориці. На ніч випивайте склянку кефіру з розчиненою в ньому чвертю кавовій ложки меленої кориці.
Зверніть увагу
В системі коронарного обігу крові тромбоутворення призводить до інфаркту, а в судинах головного мозку - до інсульту. Тільки незначне збільшення в'язкості крові в три рази збільшує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. А при наявній в наявності ішемічної хвороби серця підвищення в'язкості крові збільшує в десять разів ймовірність інфаркту.
Корисна порада
Слід знати, що добре розріджує кров прийом не менше 2,5 літрів води щодня. Особливо в літній час, коли організм посилено втрачає вологу, необхідно в достатній мірі поповнювати її запас. Це допоможе вберегти себе від інфарктів і інсультів.