Як фотографувати вручну.

Якщо у вас є фотоапарат, це ще не означає, що ви спіткали мистецтво фотографії. Однак осягнути його мріють багато, і для того щоб створювати красиві і незвичайні кадри з правильною композицією, а потім отримувати задоволення від знімків високої якості, вам необхідно враховувати ряд моментів, дуже важливих для фотографічного процесу.
Інструкція
1
Більшість новачків використовують недорогі цифрові фотоапарати для ручної зйомки, але деякі воліють починати вчитися фотографувати з придбання дорогого дзеркального фотоапарата. В обох ситуаціях є свій сенс - проте немає сенсу в покупці дуже дорогого фотоапарата, якщо ви ніколи не мали справи з дорогою цифровою технікою. Оптимальним варіантом для початківця фотографа буде покупка недорогий аматорської зеркалки.
2
У стандартному недорогому фотоапараті завжди є функція автофокусу, але рекомендується знімати в режимі ручного фокусування. Якщо ви знімаєте в автофокусі, наводите об'єктив на центральну точку кадру, щоб правильно сфокусувати знімок. При ручному фокусуванні відзначайте фокус саме на тому об'єкті, який найбільш важливий у вашому кадрі. Скомпонуйте кадр, зафіксуйте точку фокусу, і натисніть кнопку спуску.
3
Більшість фотоапаратів також мають автоматичні режими зйомки - портрет, пейзаж, нічний фото, тварини і так далі. Ви можете використовувати дані автоматичні режими в різних ситуаціях. Крім того, зручно використовувати напівавтоматичні режими пріоритету діафрагми і пріоритету витримки - в різних умовах зйомки підходять різні режими фотоапарата.
4
Намагайтеся не знімати в повному автоматичному режимі - в іншому випадку ви ризикуєте отримати невдалі кадри через те, що фотоапарат неадекватно сприйняв умови зйомки.
5
Займаючись фотографією, шукайте власний погляд і власні ракурси, не намагайтеся наслідувати інших фотографам. Не варто спочатку вибирати для себе окремий жанр - фотографуйте ті сюжети, які здаються вам цікавими. Якщо згодом ви будете схилятися до якогось жанру - ви до цього прийдете. На початку не варто обмежувати себе жанровими рамками.
6
Свої перші фотографії демонструйте оточуючим вас людям для отримання справедливої критики - це допоможе вам удосконалюватися і розвиватися. Зареєструйтесь на фотосайтах, де на ваші роботи зможуть подивитися професіонали, і зможуть адекватно оцінити їх.