Як поліпшити зір без окулярів.

Людина може бути повністю щасливий тільки при повному фізичному здоров'ї. Людина є відповідальним за своє здоров'я і, на жаль, існують захворювання, які ми просто не можемо попередити. Ми починаємо звертати увагу на проблеми зі зором , коли вони вже існують і більшість з нас використовує найпростіший спосіб поліпшення зору - окуляри. Але надівши окуляри одного разу, існує ризик проходити з ними все життя. Спробуйте поліпшити зір за допомогою вправ для очей і вітамінів.
Вам знадобиться
  • - Вітаміни,
  • - вправи для очей.
Інструкція
1
Роблячи щоденно вправи для очей, ви досягнете великих результатів. Дане вправу потрібно робити в світлий час доби, перебуваючи в приміщенні. Виберіть поглядом кілька знаходяться на різній відстані один від одного (від кінчика носа і до найдальшої точки горизонту). Сфокусувати погляд на об'єкті, і часто моргаючи, постарайтеся зловити проблиск гострого зору. Моргати потрібно на кожному вибраному вами об'єкті почергово, інтервал моргання на початковому етапі може бути одне моргання в секунду, потім частіше.
2
Усядьтесь поудобней і розслабтеся. Шию потрібно тримати прямо, постарайтеся сфокусувати погляд на кінчику носа. Дивіться на нього протягом двох хвилин, після цього закрийте очі. Повторіть дану вправу 3 рази, після цього закрийте на деякий час очі для відпочинку.
3
Після відпочинку зафіксуйте погляд на точку між брів. Утримуйте, таким чином, очі 1-2 хвилини. Закрийте очі на хвилину для відпочинку.
4
Гарне вплив на нерви і циркуляцію крові надає погладжування закритих очей, легкі натискання, вібрація, легке розминання і масаж долонею. Швидке моргання протягом двох хвилин, також сприяє циркуляції крові.
5
Холодна вода відмінно стимулює органи зору. Після вправ на м'язи очей, опустіть обличчя в ємність з холодною водою на кілька секунд 3-4 рази. Або можна набрати воду в долоні і бризкати прямо у відкриті очі.
6
Існує один чудовий засіб для відновлення зору - чорниця. У ній міститься велика кількість антиоксидантів, які здатні вивести токсини з сітківки ока. Особливо актуально вживати чорницю людям, які працюють за комп'ютером або з паперами.
7
Бета-каротин є ефективним засобом для поліпшення зору і лікування захворювань очей. Бета-каротин знаходиться в моркві, цей вітамін не дуже добре засвоюється організмом. Тому морква потрібно вживати спільно з жирами або молочними продуктами.