Як ловити ріпуса.

Риболовля - захоплююче хобі для багатьох людей. І в деяких випадках вона перетворюється з простого захоплення в повноцінний спосіб життя. Якщо ви займаєтеся риболовлею, ви повинні знати, чим відрізняються різні види риб, як саме їх ловити, як підбирати снасті, наживку і звичайно, чим відрізняється денна риболовля від нічної, і чим літня рибалка відрізняється від зимової. Можна розглянути як приклад нічної риболовлі ловлю ріпуса .
Інструкція
1
Підготуйтеся до риболовлі - вам буде потрібно палатка, джерело світла (ліхтар або газова лампа), газовий пальник, додаткова підсвітка з акумулятором і автомобільної лампою. Якщо рибалка відбувається взимку, льодорубом пробурити дві лунки - одну для вудки, і одну для підсвічування.
2
Від основної лунки до лунки з підсвічуванням має бути відстань не менше півтора метрів, а підсвічування необхідно встановлювати позаду палатки. Опустіть підсвічування під лід в воду, а потім перейдіть до основної лунці і починайте рибалити, використовуючи для лову ріпуса снасть з п'яти гачків №5.
3
Встановіть гачки на снасть так, щоб відстань між ними було близько 50-60 см, а повідці кожного гачка мали довжину від 0,5 до 2,5 см.
4
В якості приманки використовуйте варений мормиш, вим'я або сире тісто. Найефективніше риболовля проходить з підгодівлею з мормиша. Кожні 10-15 хвилин кидайте в лунку щіпку приманки, якщо глибина водойми невелика.
5
При глибині від 30 м годуєте рибу за допомогою спеціальної годівниці, виготовленої з мідного патрона дванадцятого калібру. Годівницю за допомогою вудки опускайте в воду і посипайте приманкою для ріпуса на висоті 3-5 м від дна.
6
Поступово піднімайте годівницю все вище, щоб ріпус піднімався слідом за нею. Через деякий час риба підніметься до самого льоду і клюне на приманку, яку потрібно досипати в лунку зверху невеликими порціями.