Як змінити фон картинки. фон близько моря.

Якщо ви ніколи не були у моря або за кордоном, і переживаєте через те, що не можете похвалитися перед друзями своїми фотографіями на фоні світових пам'яток - не турбуйтеся. Ця ситуація поправна за допомогою програми Adobe Photoshop. Програма не зможе відправити вас в місце вашої мрії, але з її допомогою ви зможете змінити фон будь власної фотографії, щоб побачити себе на березі моря або близько Ейфелевої вежі.
Інструкція
1
Завантажте в Фотошопі фотографію, на якій ви хочете змінити фон, і зображення, яке безпосередньо буде новим фоном вашого фото. Для зміни фону фотографії вам доведеться працювати з шарами Фотошопа в палітрі Layers.
2
Для початку виріжте силует на основний фотографії, щоб виділити свою фігуру зі старого фону, від якого ви хочете позбутися. На панелі інструментів у лівій частині екрана виберіть опцію Magnetic Lasso Tool і акуратно виділіть фігуру. Також для виділення можна використовувати Lasso Tool і Pen Tool.
3
Після того, як виділення буде закінчено, замкніть контур фігури в кільце і клікніть двічі лівою клавішею миші. Виділення перетвориться в пунктирну лінію. Клікніть правою клавішею миші на виділеній області і виберіть у контекстному меню опцію Layer via copy, а потім перейдіть до шару з завантаженим новим фоном і клікніть Ctrl + V, щоб вставити зображення з виділеної області на новий фон.
4
Ваша фотографія з'явилася на новому фоні , але цього недостатньо - доробіть зображення, змінивши розмір і положення фотографії згідно пропорціям фонового зображення. Для цього в меню Edit виберіть опцію Free Transform. Міняйте розмір фігури з фотографії, затиснувши Shift.
5
Для того щоб контур силуету з фотографії краще гармоніював з новим фоном, і зображення виглядало реалістично і красиво, размойте краю вирізаної області, вибравши інструмент Smudge на панелі інструментів. Вибраним інструментом обробіть краю силуету. Фотографія готова.