Як зашити взуття.

Така неприємність як поломка улюблених туфель, аж ніяк не рідкість. Добре якщо поруч є взуттєва майстерня, де швець візьметься реанімувати взуття . А якщо такої немає або ви дуже поспішаєте, спробуйте зашити взуття самостійно.
Інструкція
1
Як вчинити, якщо розійшовся верхній шов взуття? Візьміть спеціальний гачок. Введіть його зовні. При необхідності укрупнювального отвір підходящим шилом. За допомогою вказівного пальця лівої руки накиньте нитку на гачок зсередини. Вийміть назовні за допомогою гачка один кінець нитки. Після цього введіть гачок в друге отвір. Заведіть нитку в гачок і виведіть її у вигляді петлі назовні. Введіть в петлю кінець зовнішньої нитки і затягніть перший стібок. Продовжуйте шити таким способом до кінця.
2
Відремонтувати поліуретанову підошву, що заходить на верхній край, можна так. Очистіть місце для склеювання від бруду. Знежирте бензином. Потім нанесіть шар клею 88H на підошву і шкіру верху в місці склеювання. Витримайте 10-15 хвилин. Притисніть підошву до верху. У місці склеювання пришийте підошву дратвою, попередньо натертої шевським варом, до верху. Шейте за допомогою шевського гачка і шила. Шов робіть на відстані 5 мм від верхнього обрізу підошви.
3
Якщо зносилася шкіряна підошва, відремонтувати її можна, пришивши до неї шкіряну підметку. Порядок дії такий: підготуйте шкіряну підметку. Спочатку вимочіть її, а потім подвяльте і вибийте. Для цього покладіть її на металеву плиту бахтармой вгору. Важким молотком вибийте підметку. Вибивати починайте від її середини і рухайтеся по розбіжної спіралі до країв. В результаті такої обробки підметка стане тонше, але носитися буде набагато довше.
4
Покладіть вибиту підметку на підошву і тимчасово закріпіть її на черевику за допомогою двох цвяхів. Ображати край, залишивши припуск 1 мм на подальшу обробку. Проріжте в підметці неглибоку канавку. Тепер пришийте підметку за допомогою дратви, натертої шевським варом.
5
Попередньо виконайте отвір підходящим шилом таким чином, щоб шило входило в початкове отвір в ранті і виходило в канавці. Закінчивши шиття, проріз промажьте клеєм, витримайте 15 хвилин і забийте шов так, щоб він був закритий. Зріжте край підметки, розташований ближче до каблука. Прибийте в два ряди гвоздики. На закінчення краю підметки ображати, зачистите рашпілем і пофарбуйте.